Dot.: Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

Community Manager

Hej @altair1191ac 

 

Dzięki za potwierdzenie Standard smile

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 31 z 36 (221 wyświetleń)

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

★★★ Newbie

mam ten sam problem 

gram na PC 

EA 

Play 

 

Wiadomość 32 z 36 (55 wyświetleń)

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

★★★ Newbie

BF5

Wiadomość 33 z 36 (54 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

Community Manager

Hej @JERERMI 

 

Czy połączenie internetowe poprzez które łączy się Twój komputer z Internetem jest połączeniem z sieci komórkowej? 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 34 z 36 (41 wyświetleń)

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

★★★★★ Newbie

mam to samo wywala mnie z gry i pokazuje sie ten komunikat.

mam internet z play, gra zainstalowana jest za pomocą steam ale odpalam ją normalnie przez ea. weryfikowałem integralnośc plików resetowałem ruter i dalej nic.

może wie ktoś co z tym zrobić?

 

Wiadomość 35 z 36 (27 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

★★★★★ Newbie

aha i ruter jest bezprzewodowy. wczesniej grałem jakiś tydzień i normalnie mogłem dołączać a teraz nic. nawet jak za 10-tym razem mi sie uda to po dwuch minutach mnie wywala

 

Wiadomość 36 z 36 (26 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem