Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczajce

autor: egzeztor
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

★★ Novice

ogarnięte, ogólnie jeżeli nie macie karty sieciowej tylko odbiornik na usb to waszym adresem mac jest fizyczny adres przy nazwie waszego urządzenia, 

wpisujecie w cmd ipconfig /all i tam pokaże wam wasze urządzenie i phisical adress to jest wasz adres mac (przynajmniej tak mi powiedział koleś na infolinii toya) 

Wiadomość 21 z 36 (689 wyświetleń)

Dot.: Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @MaJeVV 

 

Dzięki za podzielenie się z nami rozwiązaniem Standard smile 

 

@egzeztor Daj nam znać czy i Tobie udało się rozwiązać problem. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 22 z 36 (673 wyświetleń)

Dot.: Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

[ Edytowane ]
★★ Novice

Niestety u mnie problem dalej występuje zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji z TOYA, kartą sieciową, reinstal EA app, reinstal gry
Gry: Bf V oraz Bf 4 
Łącze: kabel

Wiadomość 23 z 36 (646 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

Community Manager

Hej @MrKOPYTK01 

 

Czy możesz potwierdzić, że Twoim dostawcą Internetu jest również Toya?

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 24 z 36 (635 wyświetleń)

Dot.: Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

★★ Novice

Tak zgadza się dostawcą też jest TOYA 

niestety jedna na 10 gier wchodzi reszta pokazuje ciągle ten sam komunikat że gra rozłączona 

Wiadomość 25 z 36 (626 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

★★★ Newbie

1.Ea App

2.Battlefield4

3.Koperski

4.Reinstalacja gry.

Wiadomość 26 z 36 (583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

★★ Novice

EA_Kuba masz może jeszcze jakieś pomysły odnośnie tego ? 
Polityka EA się faktycznie zmieniła jak była wzmianka w poprzednich postach ? 
gdzie szukać jeszcze problemu ? 

 

Wiadomość 27 z 36 (554 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

Community Manager

Hej @MrKOPYTK01 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Niestety nie jestem w stanie potwierdzić informacji na temat "polityki serwerów EA". 

 

Rozumiem, że wszystkie możliwości konfiguracji połączenia zostały przez Ciebie wyczerpane? Czy oprócz wymienionych kroków, od ostatniego postu wykonywałeś jakieś dodatkowe? 

 

Obejściem, które swego czasu pomagało w innym przypadku związanym z połączeniem, było połączenie się poprzez VPN. Rozumiem, że to może nieco spowolnić połączenie, nie mniej może w tym przypadku zapewnić odpowiednią stabilność połączenia. 

 

Ponadto rozwiązaniem, które nie zostało tutaj zaproponowane a może wpłynąć na jakość połączenia jest skorzystanie z innych adresów DNS. 


Twój dostawca usług internetowych (DUI) wykorzystuje system DNS, który przekłada adresy internetowe ze zrozumiałych dla ludzi (np. help.ea.com) na zrozumiałe dla komputerów (ciąg cyfr).

Jeśli coś jest nie tak z DNS, z którego korzystasz, może to wywołać problemy z połączeniem internetowym.

Jeśli twój DNS jest zawodny, zmiana na inny może pomóc rozwiązać problemy z połączeniem.

Oto kilka darmowych opcji, jeśli chcesz dokonać zmiany:

EA nie jest właścicielem i nie prowadzi Google DNS ani Open DNS i nie może w żaden sposób modyfikować ich stron ani używanych przez nie systemów. Korzystasz z tych stron i ich serwerów DNS na własną odpowiedzialność.


 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 28 z 36 (538 wyświetleń)

Dot.: Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

★★ Novice
@EA_Kuba Super dzięki wielkie za dodatkowe opcje będę sprawdzał :D
Wiadomość 29 z 36 (531 wyświetleń)

Dot.: Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Cześć!
Wczoraj spotkała mnie ta sama sytuacja z BF5. Internet w Toyi, łącze po WiFi. Z panelu abonenta w e-boa zawnioskowałem o publiczny IP, wszedłem za kilka godzin już był przyznany. Jak ręką odjął od razu bezproblemowo się łączy.
PS. Ręcznie trzeba było zresetować router, bo czekałem i z automatu sam się nie zresetował.

Wiadomość 30 z 36 (260 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem