Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczajce

autor: egzeztor
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczajce

[ Edytowane ]
★ Novice

nadal problem występuję 

Wiadomość 1 z 36 (1 337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @egzeztor 

 

Wydzieliłem Twój post z dyskusji gdzie ostatni komentarz został dodany 2 lata temu. 

 

Powiedz nam proszę nieco więcej na temat napotkanego przez Ciebie problemu.

 

W jakiej grze on występuje? 

Czy zostały przez Ciebie wykonane jakieś kroki, by problem rozwiązać?

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 36 (1 270 wyświetleń)

Nie moge dołączyć na serwer w Battlefield V

★★★ Newbie

Witam!

Niedawno temu zakupiłem grę Battlefield V. Grało mi się w niego dobrze, ale były przycinki związane z internetem, ponieważ był to internet 2.4 Ghz w tym standardzie na karcie sieciowej, dlatego zmieniłem na standard, który obsługuje 5G. Niestety odkąd zastosowałem takie ustawienia nie mogę wejść na serwery, za każdym razem kiedy próbuje dołączyć wyświetla mi się komunikat który pokazany jest na załączonym obrazku. Szukam rozwiązania już od kilku dni na youtube czy przeglądam fora. Sam nie znam się za bardzo na takich rzeczach. Zrobiłem już: zresetowanie routera; wyłączenie windows defender; dodanie gry do wyjątków w zabezpieczeniach windows. Żadna z wymienionych czynności nie rozwiązała problemu albo tylko na jakiś czas. Na wszelki wypadek sprawdziłem czy internet rzeczywiście jest wystarczający i jest. 

Wiadomość 3 z 36 (1 140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

★ Novice

mam to samo co poprzednik, zrobilem to co polecaliscie i nic nadal ten sam blad przez 95% czasu. 

Wiadomość 4 z 36 (1 180 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

Community Manager

Hej @egzeztor 

 

Powiedz nam proszę w której grze pojawia się opisany przez Ciebie problem i jakie konkretnie kroki zostały przez Ciebie wykonane? 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 5 z 36 (1 174 wyświetleń)

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

★ Novice

W battlefield V, zmienilem ustawienia karty sieciowej na full duplex i dodalem do wyjatkow w zaporze sieciowej 

Wiadomość 6 z 36 (1 168 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

★ Novice

e spisz ziomek 

Wiadomość 7 z 36 (1 140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

Community Manager

Hej @egzeztor 

 

Dzięki za odpowiedź i wykonanie dotychczasowych kroków. 

 

Czy Twój komputer łączy się z Internetem poprzez kabel, czy bezprzewodowo? Jeśli masz taką możliwość sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się kiedy zmienisz sposób łączenia się z Internetem. 

 

Na naszym angielskim  forum znalazłem również podobny wątek gdzie rozwiązaniem okazało się zaktualizowanie oprogramowania routera/modemu. 

 

Sprawdź również czy problem będzie pojawiał się po uruchomieniu komputera w trybie czystego rozruchu. 

 

Jak wykonać czysty rozruch systemu na PC lub Mac?

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 8 z 36 (1 133 wyświetleń)

Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczająca

★★ Novice

Od jakiegos tygodnia mam problem z połączeniem się z bf 5 online, nadal używam tego samego routera co zawsze tplinka archera T4U plus i sieci 600mb/s 5g do ostatniego tygodnia wszystko działało po czym nagle wyskakuję błąd (Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczająca} mimo że w innych grach wszystko działa świetnie 

 

Wiadomość 9 z 36 (1 104 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Rozłączona- Brak połączenia z EA Online. Parametry Łącza niewystarczaj

[ Edytowane ]
★★ Novice

Mam dokładnie ten sam problem we wszystkich waszych grach. BF V, 2042 i Battlefront 2. Wszędzie wyrzuca error, że mój internet jest za słaby. Dodam, że na speedtest mam ponad 600 mb/s download. W każdej z tych gier mam przegrane setki godzin i do tej pory wszystko działało, a od paru miesięcy nie idzie się połączyć. W bf2042 jeszcze po 10-20 próbach połączenia z meczem, czasami się udaje, ale w pozostałych tytułach nie. Ustawienie Full Duplex nic nie dało. Nie ważne czy odpalam grę przez Steam czy przez EA. Inne gry działają bez zarzutu tylko z grami EA jest ten problem. 

Wiadomość 10 z 36 (1 102 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem