Jak zmienić język w SIMS 4

autor: natiplum
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Jak zmienić język w SIMS 4

★★★ Newbie

Mam problem ze zmianą języka z Czeskiego na Polski. Cały czas wszystko było w porządku po zainstalowaniu gry, gra była w języku Polskim i nagle z dnia na dzień zmienił się język na Czeski. Gdzie mogę to zmienić?

Wiadomość 1 z 11 (8 916 wyświetleń)

Dot.: Jak zmienić język w SIMS 4

★ Apprentice
@natiplum Fajnie jakbyś podał z jakiego systemu korzystać czy aplikacji. Bo na origin można w ustawieniach zmienić, a na EA app już podczas instalacji możesz sobie zmienić.

Tak czy inaczej nie rozumiem dlaczego ludzie nie pytają wujka googla o informacje. On każdy problem rozwiąże wam w mig. Chyba że nikt wcześniej nie miał takiego problemu. Wtedy śmiało można pisać i pytać.

W każdym razie jeśli tak zrobiłeś, to zrób tak.
-Kliknij w klawisz Windowsa+R lub wchodzisz w start i uruchom.
-Gdy wyskoczy okienko, to wpisujesz "regedit"
-Rozwijasz folder \HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Maxis\The Sims 4 i następnie klikasz dwa razy w Locale i zmienić nazwę na pl_PL

I tyle w temacie, pozdrawiam.
Wiadomość 2 z 11 (8 898 wyświetleń)

Dot.: Jak zmienić język w SIMS 4

★★★ Newbie
@Kaze721 Nadal nie działa:/ Korzystam z EA app
Wiadomość 3 z 11 (8 891 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Jak zmienić język w SIMS 4

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @natiplum 

Dzięki za Twój wpis na naszym forum Standard smile

Jak rozumiem problem występuje w EA app. Czy gra została oryginalnie pobrana przez tę aplikację czy też język PL był dostępny tylko przez Origin?

Daj też znać czy naprawa gry pomogła?

 

Pozdrawiam,

Ciocia _Kalina Wink

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 11 (8 833 wyświetleń)

Dot.: Jak zmienić język w SIMS 4

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Hej, ja też zainstalowałxm Sims 4 i po włączeniu okazało się, że gra jest po czesku. Mam aplikację EA (którą właśnie dla Sims 4 ściągnęłxm) a nie Origin, i nie pytało mnie po drodze w jakim języku gra ma być. Zmienianie locale przy pomocy regedit nic nie daje - locale się zmienia w teorii ale gra jest nadal po czesku. Tak samo odinstalowanie i zainstalowanie ponownie. Sam laptop jest po angielsku, a nie mogę znaleźć już miejsca z którego można by ściągnąć Origin żeby mieć wgl opcje zmiany. Wujek Google nie podał mi żadnej innej informacji niż korzystanie z Origina czy regedit. 

 

Moja dozgonna wdzięczność jeśli ktoś będzie w stanie mi doradzić.

Wiadomość 5 z 11 (8 770 wyświetleń)

Dot.: Jak zmienić język w SIMS 4

★★★ Newbie

Jakby co, w EA się nie dało zmienić, ale po ściągnięciu gry na Steamie już miała prawidłowy język - trzeba po prostu korzystać ze Steama zamiast EA ☺️

Wiadomość 6 z 11 (8 640 wyświetleń)

Dot.: Jak zmienić język w SIMS 4

★★★ Newbie
@slysociobluefae mam identyczny problem, ale nie znam się na tym i nie wiem nawet co to Steam. Wytłumaczysz co zrobić, co zainstalować czy cokolwiek?
Wiadomość 7 z 11 (8 505 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Jak zmienić język w SIMS 4

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

@ae35ad2c794d8600 

Pewnie - Steam to aplikacja dzięki której można kupować i ściągać gry, tak samo jak na Originie (teraz EA) albo Epicu. Jak wpiszesz Steam w wyszukiwarkę to zazwyczaj wyświetla się od razu aplikacja, którą należy ściągnąć:https://store.steampowered.com/about/ 

W prawym górnym rogu jest opcja install Steam. 

Mam nadzieję, że pomogłxm ☺️

Wiadomość 8 z 11 (8 495 wyświetleń)

Dot.: Jak zmienić język w SIMS 4

★★★ Newbie

a jeżeli chce zmienić na angielski

 

Wiadomość 9 z 11 (3 414 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Jak zmienić język w SIMS 4

★★★ Newbie
@natiplum Yo chyba znalazłam przez przypadek rozwiązanie bo miałam ten sam problem na EA ogólnie Simsy kupiłam w Polsce i to dość kluczowe jeśli chodzi o moją metodę naprawy tego błędu bo mieszkam w UK i tu też kilka dodatków mam kupionych więc pierwsze co zrobiłam to odinstalowałam z komputera Simsy całkowicie aby żaden ślad po nich nie został po drugie po zalogowaniu się na EA kliknelam w ikonkę Simsów które miałam ściągnąć ale zanim to uczyniłam kliknelam zarządzaj tam powinna wyskoczyć lista dodatków z napisami Dowland tam znalazłam grę podstawową która byłam pewna że kupiłam w Polsce i to ją kliknelam aby ściągnąć w preferowanym języku pojawił mi się wkoncu język Polski! Reszta dodatków ściągnęła się automatycznie gra śmiga po polsku !
Wiadomość 10 z 11 (410 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem