Nie działają mi dodatki.

autor: julka4036
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie działają mi dodatki.

★★ Novice

Hej wszystkim. Po dłuższej przerwie wróciłam do Simsów, kiedy się zalogowałam to nie miałam pobranej tamtej mojej wersji oraz pakietów. Jak zainstalowałam od nowa the sims 4 to pokazywało mi moją ostatnią zapisaną gre. Ale nie ma moich dwóch pakietów czyli 4 pory roku i psy i koty. Dawałąm ,,napraw" ale i tak nie wzróciło mi dodatków. Proszę o pomoc nie chciałabym ich stracić. 

Wiadomość 1 z 12 (749 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działają mi dodatki.

Community Manager

Hej @julka4036 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 12 (685 wyświetleń)

Dot.: Nie działają mi dodatki.

★★ Novice

Tak, prosze o pomoc

 

Wiadomość 3 z 12 (675 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działają mi dodatki.

Community Manager

Hej @julka4036 

Czy widzisz swoje brakujące dodatki w zakładce Zarzadzaj dodatkami? Jeśli tak upewnij się, że zostały zainstalowane.

Sprawdź także czy w historii transakcji widzisz grę The Sims 4 kupioną za 0 zł. (oznacza to dodanie darmowej wersji gry do konta).

 


temp.JPG

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 12 (667 wyświetleń)

Dot.: Nie działają mi dodatki.

★★ Novice

kiedy klikne w zarządzaj to nie ma tam zarządzaj pakietami. Dodam również że dodatki nie działają mi od paru miesięcy. Chętnie zamieściłabym ss ale nie umiem wkleic... dlatego napisze. Kiedy kliknę graj w moją ostatnią zapisaną grę, gdzie mam moje pakiety pisze tak: ,,czy chcesz kupić brakujące pakiety?'' należy  kupić 4 wymagane pakiety w celu uruchomienia tego zapisu. Możesz też uruchomić ten zapis nie dokonując zakupu. Zawartość nieposiadanych pakietów zostanie wtedy usunięta, co może spowodować uszkodzenie zapisu, które uniemożliwi  grę. Co chcesz zrobić? wyświetl. Uruchom zapis z niekompletną zawartością.

Wiadomość 5 z 12 (658 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działają mi dodatki.

★★ Novice

Dodam jeszcze że jak zalogowałam sie ponownie na moje konto to musiałam od nowa pobrac simsy 

 

Wiadomość 6 z 12 (656 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działają mi dodatki.

Community Manager

Być może jesteś zalogowana do niewłaściwego konta. Od kiedy The Sims 4 jest dostępna za darmo, nasi gracze posiadają tą wersję gry na kilku kontach. Możesz to sprawdzić w historii transakcji EA - dodana darmowa gra będzie wyświetlać się jako zamówienie za 0zł.

 

Warto sprawdzić czy po zalogowaniu się do EA app za pomocą innego adresu email lub samego EA ID (to Twój pseudonim) uzyskasz dostęp do swoich dodatków i będzie można kontynuować postępy Twojej rozgrywki.

 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 12 (569 wyświetleń)

Dot.: Nie działają mi dodatki.

★★ Novice

ja kupiłam simsy za 20 zł około i potem dostałam jakis pakiet po tym jak dali je za darmo

 

Wiadomość 8 z 12 (560 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działają mi dodatki.

★★ Novice

gdzie znajde historie transakcji??

 

Wiadomość 9 z 12 (558 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działają mi dodatki.

Community Manager

Hej @julka4036 

 

Kliknij na link zamieszczony w " w historii transakcji EA" W poście od @EA_Kalina by zalogować się na swoje konto i sprawdzić historię transakcji. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 10 z 12 (427 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem