Dot.: [ROZWIĄZANIE] Brak subskypcji EA Play przy wykupionym Game Pass na PC

autor: Ywqaqw
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[ROZWIĄZANIE] Brak subskypcji EA Play przy wykupionym Game Pass na PC

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Cześć,

miałem problem z brakiem abonamentu EA Play przy wykupionej subskrypcji Game Pass. Przez cały czas wszystko było dobrze, lecz dzisiaj przy próbie instalacji gry Immortals of Aveum, po przejściu do aplikacji EA miałem dwie opcje, kupno gry lub kupno abonamentu EA. W celu rozwiązania problemu przeglądałem wątki na tym portalu, lecz żadne rozwiązanie mi nie pomagało. Konto powiązane były prawidłowo, ponowna instalacja też nic nie dawała. Rozwiązaniem problemu okazało się wyłączenie programu antycheat "Vanguard" od Riot Games. Wystarczyło ten program tylko wyłączyć i abonament nagle wrócił bez żadnego ponownego uruchamiania. Może warto byłoby głębiej sprawdzić sprawę wpływu "Vanguarda" na aplikację EA.

Jako, że mój problem jest już rozwiązany, nie wiem czy to odpowiednie miejsce na zostawianie tego typu informacji, mam jednak nadzieję, że komuś może się to przydać.

Wiadomość 1 z 6 (517 wyświetleń)

Dot.: [ROZWIĄZANIE] Brak subskypcji EA Play przy wykupionym Game Pass na PC

Community Manager

Hej @TXS_Magic 

 

Dzięki za podzielenie się z nami znalezionym przez Ciebie rozwiązaniem! 

 

Zdecydowanie forum jest to odpowiednie miejsce do dzielenia się takimi obejściami Standard smile 

 

Przypnę Twój post na jakiś czas na szczycie tej kategorii, aby był lepiej widoczny. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 6 (510 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [ROZWIĄZANIE] Brak subskypcji EA Play przy wykupionym Game Pass na PC

★ Novice

Mam ten sam problem ale z nfs unbound nie posiadam żadnego vanquatda ani nic podobnego czekam na propozycje 

Wiadomość 3 z 6 (504 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [ROZWIĄZANIE] Brak subskypcji EA Play przy wykupionym Game Pass na PC

Community Manager

@celestik1311 Ten problem powinien być już rozwiązany. Daj znać czy nadal potrzebujesz pomocy.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 6 (477 wyświetleń)

Dot.: [ROZWIĄZANIE] Brak subskypcji EA Play przy wykupionym Game Pass na PC

★ Novice

Tak sie na krecilo ze teraz mam inny mail podlaczony do EA i dopiero za pol roku moge go zmienic masakra 

 

Wiadomość 5 z 6 (456 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [ROZWIĄZANIE] Brak subskypcji EA Play przy wykupionym Game Pass na PC

★★★ Newbie

u mnie nadal tak samo, bez rozwiazania

 

Wiadomość 6 z 6 (191 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem