Brak światów po zakupie

autor: zakrzet
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak światów po zakupie

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Kupiłem the sims 3 zestaw światów na ea od razu po zakupie odpaliłem grę a światów nie było powtórzyłem czynność i nic Frown przy produkcie w bibliotece jest napisane, że posiadam ten produkt ale nigdzie go nie mogę znaleźć... Na stronie the sims 3 pokazuje mi że nie mam kupionych światów natomiast na ea już pokazuje że mam, jedyne co moge zrobić tam to kupić ponownie oba światy osobno ale boje się że pobierze mi pieniądze z konta. Jest na to jakieś rozwiązanie ?? 

 


CM - edytowałem temat dla poprawy jego widoczności 

 

Wiadomość 1 z 28 (2 424 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak światów po zakupie

[ Edytowane ]
Community Manager

TO NIE JEST ROZWIĄZANIE. INFORMACJA PODANA DLA LEPSZEJ WIDOCZNOŚCI. 


Jeśli wykonanie zaleceń podanych przez @kreatora nie pomogło, proszę skontaktujcie się z nami bezpośrednio poprzez czat lub email, abyśmy mogli sprawdzić dlaczego zawartość nie pojawia się w grze na koncie lub wyświetla się komunikat odnośnie wykorzystanego kodu.

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 28 (2 304 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: kupił

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@zakrzet

Nie sugeruj sie stroną the Sims3 - istotna jest tylko Biblioteka EA na dziś. Gdybyś kupił te swiaty na swoim koncie EA nie miałbyś tego problemu.

Nie bardzo rozumiem tego zdania - tu cytuję ciebie "Na stronie the sims 3 pokazuje mi że nie mam kupionych światów natomiast na ea już pokazuje że mam" .
Czyli masz kupione światy w Bibliotece EA.
Kupione światy na twoim koncie EA powinny się pokazać w twojej bibliotece z opcją albo "zainstalowane" albo Pobierz.

 

Wyczyść cache EA 

Zaloguj sie na swoje konto EA  i kliknij trzy kreski w lewym górnym rogu ekranu tej aplikacji.  Następnie kliknij  Pomoc . dalej  Odzyskiwanie aplikacji i następnie wybierz - Wyczyść cache i sprawdź teraz jaką opcje z tych dwóch masz jak klikniesz na te światy w twojej Bibliotece?  

Biblioteka EA - kliknij na okładkę TS3 - wybierz Zarządzaj. Dalej "Zarządzaj dodatkami" i zobacz czy na liscie dodatków masz te 2 światy.

 

 

Wiadomość 2 z 28 (2 404 wyświetleń)

Dot.: kupił

Community Manager

@zakrzet Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. Będziemy wdzięczni za aktualizację sytuacji.  

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 28 (2 382 wyświetleń)

Sims 3 worlds bundle - kod do Monte Vista nie działa

★★★★★ Novice

Witam,

Zakupiłam już jakiś czas temu Worlds Bundle do The Sims 3. Wszystko fajnie, otrzymuję kod do Hidden Springs, fontanny czekoladowej i do Monte Vista właśnie, na mojego maila, lecz problem pojawia się dopiero przy wpisywaniu. Dwa pierwsze kody weszły bez problemu, lecz przy wpisywaniu kodu do Monte Vista pojawia się komunikat, jakoby został on już wykorzystany. Próbowałam skontaktować się z EA, lecz żadnej pomocy, po wielu dniach bardzo męczących rozmów, nie otrzymałam. Na każdego mojego maila odpisywała mi inna osoba, ciągnęło się to kilka dni, lecz konkretów brak. Chyba z 3 razy proszono mnie, bym podawała mój adres e-mail, numer zamówienia czy nieprawidłowy kod, mimo, że wszystkie te informacje zawarłam już w pierwszej wiadomości którą wysłałam. Wszystkie te wymienione maile doprowadziły do wiadomości otrzymanej od EA o treści, która właściwie informowała, że niepotrzebnie z nimi rozmawiałam, bo oni nie są w stanie mi pomóc i mam skontaktować się z doradcą przez chat. Skontaktowałam się, tutaj również zupełnie brak pomocy - próbuję tłumaczyć, że kod ewidentnie jest po prostu nieprawidłowy, wykorzystany przez kogoś, nie wiem, aczkolwiek dopóki nie otrzymam nowego kodu nie mam co liczyć na Monte Vista. Po rozmowie przez chat dowiedziałam się jedynie, że mój problem został przekazany do ludzi z EA i napiszą mi oni maila, lecz jedyny mail jaki otrzymałam to ten sugerujący, że moja sprawa jest już zakończona. No niestety - nie uważam ją za taką, bo nadal nie mam tej zawartości, ani maila od EA. Czy ktoś, kto miał podobny problem, był w stanie go rozwiązać? Jeżeli tak to bardzo prosiłabym o jakąś podpowiedź z kim mam się w tej sprawie kontaktować, bo już naprawdę jestem bezradna.

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 4 z 28 (2 343 wyświetleń)

Dot.: kupił

★★★ Newbie

mam ten sam problem, co z tym zrobić? 

Wiadomość 5 z 28 (2 310 wyświetleń)

Dot.: Brak światów po zakupie

[ Edytowane ]
Community Manager

TO NIE JEST ROZWIĄZANIE. INFORMACJA PODANA DLA LEPSZEJ WIDOCZNOŚCI. 


Jeśli wykonanie zaleceń podanych przez @kreatora nie pomogło, proszę skontaktujcie się z nami bezpośrednio poprzez czat lub email, abyśmy mogli sprawdzić dlaczego zawartość nie pojawia się w grze na koncie lub wyświetla się komunikat odnośnie wykorzystanego kodu.

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 28 (2 305 wyświetleń)

Dot.: Brak światów po zakupie

★★★ Newbie
@EA_Kalina Mam ten sam problem, kupiłam zestaw światów i nie mam go po uruchomieniu gry.
Wiadomość 7 z 28 (2 295 wyświetleń)

Dot.: Brak światów po zakupie

Community Manager

Hej @ala2707 

 

Zgodnie z tym o czym wspomniała @EA_Kalina sprawdź rozwiązanie zaproponowane w tym wątku. Jeśli nie uda Ci się rozwiązać problemu - skontaktuj się z nami bezpośrednio.

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 8 z 28 (2 270 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak światów po zakupie

★★★★★ Novice
@EA_Kuba Już kontaktowałam się. Wszystko opisane jest w moim pierwszym wpisie. Nie dało to zupełnie nic, jedynie niekończący się cykl wymieniania się wiadomościami z EA. Piszę maila do EA, ono po wielu dniach odsyła mnie na chat, chat odsyła mnie do EA i tak w kółko. To naprawdę jest już męczące.
Wiadomość 9 z 28 (2 265 wyświetleń)

Dot.: kupił

★★★★★ Novice
@kreatora Tylko, że kupowanie i instalowanie światów do the sims 3 działa nieco inaczej. W przeciwieństwie do dodatków czy akcesoriów, nie da się ich pobrać w aplikacji EA. Po zakupieniu dostaje się maila z kodami do wpisania przez stronę The Sims 3 - nie ma innej możliwości pobrania świata do gry. Można próbować wpisywać kod w aplikacji EA, jednak nic to nie daje - od razu pojawia się komunikat odsyłający do strony The Sims 3. Ja również dostałam dwa kody, wpisałam kod do Magicznych Źródeł na stronie i wszystko super działa, aczkolwiek problem pojawia się dopiero przy Monte Vista, gdyż wyskakuje komunikat jakoby kod miałby już zostać wykorzystany (mimo, że nie był). W tym właśnie tkwi problem. Nie chodzi o to, że nie ma ich na liście dodatków. Są. Nie ma strzałki umożliwiającej pobieranie, gdyż - jak już wspomniałam - jedynym sposobem pobrania światów TS3 jest wpisanie kodu na ich oficjalnej stronie.
Wiadomość 10 z 28 (2 252 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem