Brak światów po zakupie

autor: zakrzet
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: kupił

★★★★ Guide
@vesuvianite1 Rozumiem - nie kupowałam zestawów, więc dlatego byłam pewna, że się mylisz. Ale inny użytkownik też miał podobny problem. Skontaktował się na czacie z pomocą techniczną i już odzyskał pieniądze za zakupiony zestaw. Więc poleciłabym takie rozwiązanie, bo innego nie widzę.

Tu jest właśnie ten temat

https://answers.ea.com/t5/Inne-gry-z-serii-The-Sims/The-Sims-3-Zestaw-Swiatow-quot-kod-zostal-uzyty-...
Wiadomość 21 z 28 (534 wyświetleń)

Dot.: kupił

★★★★★ Novice
@Aschantka Udało się Standard smile Po wielu dniach prób kontaktowania się mailowo z EA odesłano mnie na chat, gdzie poprosiłam o zwrot pieniędzy, które na szczęście są już w drodze. Dlatego też uważam, że to jedyny sposób rozwiązania tego problemu - prośba o zwrot pieniędzy. Wszystkim osobom z tym samym problemem zalecam dlatego skontaktowanie się z EA, koniecznie drogą chatu z asystentem. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i zainteresowanie sprawą.
Wiadomość 22 z 28 (523 wyświetleń)

Dot.: kupił

★★★★ Guide
@vesuvianite1 Bardzo się cieszę, że skorzystałaś z tej podpowiedzi. i odzyskasz swoje pieniądze - chociaż tyle Standard smile Nie pracuję w EA, jestem takim samym graczem jak ty - i tak samo boleśnie odczułam stratę (pozorną) całej dodatkowej zawartośći ze store zakupionych światów i nawet dodatków. Nie wiem z czego wynikają te wszystkie problemy, ale widzę, że w międzyczasie EA nie próżnuje i jej apka jest intensywnie naprawiana. Gdyby ci znikły kiedyś znowu już posiadane dodatki - to skorzystaj ze sposobu z tym Originem - nie wiem dlaczego to działa - ale działa Standard smile
Wiadomość 23 z 28 (516 wyświetleń)

Dot.: Sims 3 worlds bundle - kod do Monte Vista nie działa

★★★ Newbie

Miałam dokładnie taką samą sytuację. 150zł w plecy. 2 zakupione dodatki nie działają (zwierzaki i monte vista). Pełno bez sensownych maili od EA, które niby mają mi pomóc rozwiązać problem a tak naprawdę to tylko niekończąca się historia, która nic nie wnosi. Pogodziłam się już z tym że pieniędzy nie odzyskam. Teraz wiem na przyłość żeby już nic od nich nie kupywać.

Wiadomość 24 z 28 (393 wyświetleń)

Dot.: Sims 3 worlds bundle - kod do Monte Vista nie działa

★★★★ Guide
@22199902

Spróbuj jeszcze tego sposobu z instalacją Origina, jaki podawałam tutaj już wiele razy:


Spróbuj może oczyścić jeszcze raz EA App z plików cache - pisałam jak to się robi... Wyloguj się i wyłącz EA App i na powrót włącz i zaloguj, oczyść z plików tymczasowych (lewy górny róg, trzy kreski, pomoc/odzyskiwanie aplikacji/czyszczenie pamięci) i spróbuj jeszcze raz pobrać Zwierzaki i Monte Vista. Uruchom też launcher i sprawdź (zakładka zarządzania dodatkami i akcesoriami) czy masz tam na liscie posiadanych dodatków Zwierzaki i Monte Vista). Jeśli są w launcherze, a w EA App nie masz, to spróbuj metody z instalacją Origina - Origin już nie funkcjonuje jako Origin, ale można jeszcze pobrać z netu instalkę Origina i zainstalować. On za chwilę zechce się przeinstalować na EA App, ale nie zezwól na to - po prostu zignoruj komunikat. Nic w tym czasie nie rób, nawet nie dotykaj myszy!. Wcześniej - gdy uruchomisz ten launcher i stwierdzisz, że jednak te Zwierzaki Monte Vista figurują jako posiadane - zaznacz, by ci się wszystkie uruchomiły - i zatwierdź, ale nic poza tym nie rób, nie uruchamiaj trójki. Gdy uruchomisz ten Origin, i nie zezwolisz na jego aktualizację, to mimo wszystko, jakimś niewytłumaczalnym sposobem - to wszystko, co zaznaczyłaś, by się instalowało - zacznie ci się instalowaćw Originie. Widać to będzie w dolnym lewym rogu ekranu Origina mimo przesłonięcia ekranu komunikatem o konieczności aktualizacji. Po zakończeniu musisz wyjść z Origina już za pomocą menedżera zadań, bo w zwykły sposób nie zamkniesz - przeszkadza ten komunikat o konieczności zaktualizowania Origina do EA App. Ja tak niedawno utraciłam między innymi ukochane Wymarzone Podróże oraz Zwierzaki, bez których gra traci dla mnie wartość. I odzyskałam wszystko wg tej metody. Figurowały jako zainstalowane ale tylko w launcherze - ale w rzeczywistości ich nie miałam! Może tym razem w końcu się uda! Jeśli tak - to napisz tutaj, byśmy wiedzieli, że nadal ten sposób działa. Instalki Origina nie pobieraj ze strony EA tylko jakiejś w rodzaju dobreprogramy.pl, bo nie wiedzieć czemu Origin z EA nie chce się już dać zainstalować. Instaluj go zresztą przy wyłączonym necie, a net włącz dopiero gdy będziesz się logować na swoje konto (W Originie logujesz się tymi samymi danymi co w EA App). Pamiętaj też, by wylogować się i wyjść z EA App podczas instalacji Origina.
Wiadomość 25 z 28 (387 wyświetleń)

Dot.: Brak światów po zakupie

★★★ Newbie
@EA_Kalina Mam ten sam problem ale nie mam możliwośći skontaktowania się z doradcą
Wiadomość 26 z 28 (168 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak światów po zakupie

Community Manager

@andzialena005 

Otwórz ten link w nowym oknie incognito a następnie wybierz opcję Kontynuuj bez logowania. Po wpisaniu danych (imię, nazwisko, email, temat) pojawi się możliwość kliknięcia opcji Porozmawiaj... 

  

Odczekaj chwilę w tym samym oknie przeglądarki, aż w dolnym rogu wyświetli się przewidywany czas połączenia z doradcą (np. 3 min). Pozostań w tym widoku i poczekaj aż doradca rozpocznie z Tobą rozmowę. 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 27 z 28 (160 wyświetleń)

Dot.: kupił

★ Novice

Ale kiedy na ich oficjalnej stronie jest 5 "bloczkow" do wpisania kodu a kod jest dlugi na 4 "bloczki" niemozliwym jest wpisanie tego kodu zeby bylo poprawnie. Chyba ze mam zla strone jakby bylo mozna podac linka to bylabym bardzo wdzieczna. Mam ten sam problem. Kupilam Roaring HIghts, Barnacle Bay i Zestaw z magicznymi zrodlami i monte vista. Pokazuje mi ze "zawartosc w grze" ale jak otwieram gre nie ma tych swiatow na liscie. Nie wiem co mam dalej zrobic wydalam kupe kasy na to i chcialabym sobie pograc. Co robic ?

Wiadomość 28 z 28 (51 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem