Dot.: Usunięcie postępu w Star Wars Battlefront 2

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Usunięcie postępu w Star Wars Battlefront 2

★★★ Newbie

Cześć. Przedwczoraj grałem normalnie w grę jak gdyby nigdy nic. Wszystko było w porządku i na miejscu. Następnego dnia wchodzę i mam wyzerowane płatności w grze, karty, bronie, skiny a nawet zablokowane postaci. Jedyne co zostało to level moich żołnierzy. Sprawdzałem czy nie dostałem jakiegoś bana, ale nic takiego nie pisze. Czy ktoś mógłby mi z tym pomóc? Nie chciałbym utracić ponad 7-letniego postępu w grze 

Wiadomość 1 z 5 (385 wyświetleń)

Dot.: Usunięcie postępu w Star Wars Battlefront 2

★★★ Newbie


Ja taknsamo wrzysko straciłem wczoraj wrzysko elegandzko i jak wruciłem do domu niczego nie mam broni kart i nawet niektóre jednoski mam zablokowane w " kolekcji " jagbym nie mógł nimi grać a mam na nich poziom oby szybko pomogli

Wiadomość 2 z 5 (316 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usunięcie postępu w Star Wars Battlefront 2

★★★ Newbie
@piotrekp76 Ej dobra wiem musisz wyłączyć gre chwile poczekać i włączyć jeszcze raz mi działa mam wrzysko
Wiadomość 3 z 5 (312 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usunięcie postępu w Star Wars Battlefront 2

★★★ Newbie

Odblokowało je na 30 min i teraz znowu zablokowało

Wiadomość 4 z 5 (307 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usunięcie postępu w Star Wars Battlefront 2

[ Edytowane ]
Community Manager

Dzięki za wasze wpisy.  Nasz zespół już aktywnie pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.

 


Aktualizacja 08.05.

 

Zgodnie z informacją podaną na platformie X, błąd w Star Wars: Battlefront II został już naprawiony.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (272 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem