Star Wars Jedi Survivor-zawieszanie gry

autor: sky_men75
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Star Wars Jedi Survivor-zawieszanie gry

★ Novice

Witam. Gra nie zawieszała mi się wogóle gdy miałem kartę RTX3080. Obecnie wymieniłem na RTX4090 zawiesza się w różnych momentach gry. Po zmianie karty graficznej stare sterowniki usunąłem programem DDU i zainstalowałem najnowsze ze strony nvidii. Grę odinstalowywałem kilka razy i instalowałem na różnych dyskach lecz problem pozostaje. Po zawieszeniu gry system się nie zawiesza. Skończyły mi się pomysły naprawienia problemu. Proszę o pomoc. Dołączam informację dxdiag.

Wiadomość 1 z 6 (438 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Jedi Survivor-zawieszanie gry

Community Manager

Hej @sky_men75 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

 

Jeśli tak - powiedz nam czy problem pojawia się na "starym" zapisie gry, czy wraz z wymiana karty grę rozpocząłeś od nowa? 

 

Ponadto czy przy poprzedniej karcie wprowadzałeś jakieś zmiany w ustawieniach panelu karty NVidia?

 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 6 (370 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Jedi Survivor-zawieszanie gry

★ Novice

Witam. Grę po zmianie zacąłem od nowa. Na RTX3080 nie zmieniałem ustawień. Po zainstalowaniu RTX4090 na początku tylko zainstalowałem nowy sterownik i gra od razu się "wywaliła". Więc dokładnie odinstalowałem wszystkie sterowniki nvidii i zainstalowałem na nowo. Myślałem, że jest już ok, bo doszedłem do następnego save, lecz chwilę później znowu zacinka. Na chwilę obecną nie mam możliwości gry.

Wiadomość 3 z 6 (354 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Jedi Survivor-zawieszanie gry

Community Manager

Hej @sky_men75 

 

Czy za pierwszym razem po zainstalowaniu nowego sterownika gra "wywaliła" w inny sposób niż aktualnie? Czy objawia się to w ten sam sposób?

 

Z Twojego opisu rozumiem, że gra w różnych momentach w czasie rozgrywki (nie w menu głównym), zacina się i musisz wyłączać ją poprzez menadżera zadań. Jeśli ten opis jest nie adekwatny to popraw mnie proszę. 

 

Ponadto, czy zmieniałeś lokalizację folderów z zapisami gier, lub ręcznie przenosiłeś jakiekolwiek foldery związane z grą?

 

Czy w jakimkolwiek momencie od czasu zmiany karty graficznej pojawiały się jakiekolwiek komunikaty błędów w EA app, grze?

 

Twój komputer wyposażony jest w kilka rodzajów dysków. Zdecydowanie sugerowałbym, aby gra była zainstalowana na jednym z dysków SSD. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 6 (345 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Jedi Survivor-zawieszanie gry

★ Novice

Na pierwsze pytanie, bo to było już jakiś czas temu. 

Gra uruchamia się normalnie. Po wczytaniu save też nic się nie dzieje. Zauważyłem, że zacinka powstaje w podobnym momencie gry tak jakby po podobnym czasie od rozpoczęcia. Grę odinstalowałem kilka razy instalując ją na różnych dyskach(wyłącznie SSD). Żadne komunikaty nie występują. Dodam, że komputer się nie przegrzewa. Gram w Cyberpunka2077 na maksymalnych detalach i ani razu się nie zawiesił. Inne gry też działają bez problemu. Dlatego nie potrafię tego zrozumieć. Wszystkie testy obciążeniowe i testujące(FurMark, Aida, 3Dmark, PCMark) komputer przechodzi bez problemu.

Wiadomość 5 z 6 (340 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Jedi Survivor-zawieszanie gry

★ Novice
@sky_men75 Na pierwsze pytanie nie odpowiem.
Wiadomość 6 z 6 (339 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem