StarWars Ocalały - Nie masz do tego dostępu i brak możliwości ponownej instalki

autor: th_Speech
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

StarWars Ocalały - Nie masz do tego dostępu i brak możliwości ponownej instalki

★★ Novice

Witam,

Na game pass pojawił się Starwars Ocalały. Syn zainstalował sobie na series x (na moim koncie) a ja przedwczoraj na swoim PC. Do dzisiaj wszystko działało (czyli 2 dni). Chciałem zagrać i wyświetla mi się komunikat, że nie mam dostępu do gry, gdyż została zainstalowana na innym koncie etc..... Nadmieniam, że na PC jadę na jednym koncie i tylko go używam. Przerobiłem różne wersje pomocy, żadna nie działa m.in.:

- czyszczenie cashu

- reinstalka app

- odpalanie app i gry jako admin

- wyczyszczenie rejestru z wszystkiego co dotyczy jedi

- odpalenie vpn,

- odinstalowanie gry -  i tu pojawił się kolejny program, nie jestem w stanie 2x zainstalować gry. Komunikat: Wystąpił problem z pobieraniem, spróbuj później. (pobieranie działa bo zaciągałem plant vs zombie WF2 i Apex Legends).

 

Jest jakieś sensowne rozwiązanie, którego nie przerobiłem??

Pozdr

Wiadomość 1 z 8 (426 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: StarWars Ocalały - Nie masz do tego dostępu i brak możliwości ponownej ins

★ Novice

Mam ten sam problem, i mój współlokator również ma na swoim komputerze. Robiłem prawie wszystkie te same kroki, co Ty, ostatecznie też wylądowałem z odinstalowaną grą i nie jestem w stanie jej znów pobrać, apka zatrzymuje pobieranie na "Preparing" i wyświetla po chwili ten sam błąd. Ale ważne, że działają powiadomienia i apka daje mi znać o promocji w sklepie EA, o tę funkcję zadbali. Standard smile

Wiadomość 2 z 8 (394 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: StarWars Ocalały - Nie masz do tego dostępu i brak możliwości ponownej ins

★★★ Newbie
@th_Speech Również dzisiaj zauważyłem ten problem (w sumie też od dawna jest dziwna relacja Game Passa z EA App, prawie za każdym razem nie wykrywa gier które mam zainstalowane a są przypisane do EA App a są dzięki Game pass oraz EA Play..... to tak przy okazji)
Wiadomość 3 z 8 (369 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: StarWars Ocalały - Nie masz do tego dostępu i brak możliwości ponownej ins

★★★ Newbie
@VargasQ ok przed sekundą udało mi się zainicjować ponowną instalację gry, zobaczymy jak będzie z jej odpaleniem
Wiadomość 4 z 8 (362 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: StarWars Ocalały - Nie masz do tego dostępu i brak możliwości ponownej ins

★★ Novice

Jak to zrobiłeś??

Wiadomość 5 z 8 (350 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: StarWars Ocalały - Nie masz do tego dostępu i brak możliwości ponownej ins

★★★ Newbie

W sumie nic, włączyłem EA App za jakimś 20 razem  i w końcu samo się zainicjowała instalacja (w okolicach godziny 24:00) a potem, nawet się włączyła gra poprawnie, szok.

Wiadomość 6 z 8 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: StarWars Ocalały - Nie masz do tego dostępu i brak możliwości ponownej ins

★★ Novice

Mi też ruszyło ściąganie, tylko martwi mnie to czy będę miał save'y, czy będę musiał ruszać od nowa

Wiadomość 7 z 8 (337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: StarWars Ocalały - Nie masz do tego dostępu i brak możliwości ponownej ins

★★★ Newbie

"na bank" save są na chmurze wiec powinno być ok, przynajmniej ja odpaliłem w momencie gdzie wcześniej skończyłem

Wiadomość 8 z 8 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem