Jedi Survivor nie wpadają trofea

autor: NathaSnajperowa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Novice

Pomimo zdjęcia zapory windows w systemie, nie wpadają mi osiągnięcia

Wiadomość 1 z 18 (715 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

Community Manager

Hej @NathaSnajperowa 

 

Powiedz nam proszę jakie dokładnie osiągnięcia nie zostały zaliczone. Upewnij się również, że ich wymagania zostały na pewno spełnione.

 

Sprawdź również czy problem będzie się utrzymywał po naprawieniu gry z poziomu aplikacji EA app. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 18 (700 wyświetleń)

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Novice

Po interwencji z czatem supportu, wpadły mi wczoraj brakujące trofea, choć to dziwne, że wcześniej to nie działało, wysyłałam emaile do supportu i nic nie działało, nawet nie dostawałam odpowiedzi na maila na moj nr sprawy/ticketu, dopiero po rozmowie na czacie podobno problem został zgłoszony bezpośrednio do technicznej obsługi gry i rozwiązany.

Szkoda, że nie ma dawnej infolinii po polsku albo chociaż stricte polskiego czatu, bo rozmawiałam chyba z botem z Portugalii lub Brazylii (może Angoli)? W każdym razie podsumowanie tematu pomocy z polskiego supportu dostałam po portugalsku.

Wiadomość 3 z 18 (693 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

Community Manager

Hej @NathaSnajperowa 

 

Dzięki za informację. 

 

Z tego co wiem, to nasz support nie ma możliwości przypisywania, lub wymuszania pojawienia się osiągnięć na koncie. Podejrzewam, że był to przypadek. 

 

Cieszę się, że udało się rozwiązać ten problem Standard smile 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 18 (683 wyświetleń)

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Novice

Problem znów wystepuje, gra się 2x zcrashowała do pulpitu, wysłałam analizę błedu do EA oraz naprawiłam grę z poziomu launchera. Niestety to nie pomogło i od tego czasu  nie wpadają trofea, nawet te fabularne czyli w tym przypadku: Za ścieżką. Plus inne też przestały wpadać.

Wiadomość 5 z 18 (674 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Novice

dodatkowo gra crashuje coraz częscięj. Nie wpadaja trofea lub wpada co któres, nie wpadają trofea fabularne niemożliwe do pominięcia.

w Zalaczniku zrzut z ekranu

Wiadomość 6 z 18 (658 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

Community Manager

Hej @NathaSnajperowa 

 

Dzięki za odpowiedź i przesłanie zrzutu ekranu. 

 

Prześlij nam proszę plik Dxdiag, możliwe że tam znajdziemy dodatkowe wskazówki. 

 

[Info] Jak wygenerować raport DxDiag

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 7 z 18 (655 wyświetleń)

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Novice

dxdiag w załaczniku

Wiadomość 8 z 18 (650 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

Community Manager

Hej @NathaSnajperowa 

 

Dzięki za odpowiedź i przesłanie pliku DxDiag. 

 

Zauważyłem, że na Twoim komputerze jest zainstalowana aktualizacja Windows 11 Build 26058, która jest wersją "Insider Preview" - informacja

 

W miarę możliwości sugerowałbym rollback aktualizacji do poprzedniej stabilnej wersji. Nie mniej będzie się to wiązało z opuszczeniem programu "Windows Insider Program". 

 

Z racji opisu problemu, który mógłby wskazywać problemu związane z połączeniem sprawdziłem dostępne sterowniki dla Twojej karty sieciowej Killer(R) Wi-Fi 6E AX1675s 160MHz Wireless Network Adapter. Na stronie Asus znalazłem krytyczną aktualizację dla Twojego laptopa związaną właśnie z kartą sieciową. - link

 

W sekcji poświęconej błędom znalazłem również błędy związane z DellInc.AlienwareCommandCenter. Z racji tego, że aplikacja ta może mieć również wpływ na działanie komputera upewnij się, że jest zaktualizowana do najnowszej wersji, lub zainstaluj ją ponownie. 

 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 9 z 18 (628 wyświetleń)

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Novice

Rollback windows nie zrobię dla jednej gry, tym bardziej, że mam dev preview a nie beta release czyli musiałabym cały system stawiać na czysto od zera.

Mam dev preview od roku i regularnie gram w gry na steam, gog, nawet na epicu coś wpada (typu perełka darmoszka Strażnicy Galaktyki, których bez problemu zplatynowałam na win prev).

Na wszystkich game launcherach bez problemu wpadają pucharki, tylko na EA mam problem.

Zainstalowałam update do alienware command center i karty wifi killer, zobaczę czy to coś pomoże i dam znać

Wiadomość 10 z 18 (619 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem