Jedi Survivor nie wpadają trofea

autor: NathaSnajperowa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @NathaSnajperowa, daj znać czy aktualizacja sterowników przyniosła jakiś efekt. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 11 z 18 (375 wyświetleń)

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Novice

No i lipa, nie wpadło ani do działa ani fabularne kierunek Tanalor. Plus nwm nawet ile tych, gdzie muszę np. sparować atak 10 razy czy wykonać precyzyjna parowania albo uniesienia mocą (te trofea niestety nie mają licznika postępu, a powinny).

Wiadomość 12 z 18 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Novice

acha i te trofea raz wpadają (tzn. wpadały z opoóźnieniem, potem przestały, potem znów cos wpadło a coś nie, kompletny random).

Na forum EA eng znalazłam podobny wątek, spójrz pls, też użytkownicy maja problem i trofea raz wpadają, potem nie, generalnie mega mess i  brak schematu.

 

https://answers.ea.com/t5/STAR-WARS-Jedi-Survivor-/Achievements-Not-Triggering/td-p/12516086

Wiadomość 13 z 18 (360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

Community Manager

Dzięki za informację @NathaSnajperowa 

 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 14 z 18 (351 wyświetleń)

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Novice

No i jestem naprawdę zła, nie było żadnych crashy, bugów, aktualizacji windows prev ani sterowników nvidia. Wszystko takie samo, trofea zaczeły wpadać i przestały, a wbiłam wszystkie oprócz krew pot i łzy.

Co zrobić? Dlaczego w ori apce EA są takie problemy? Koniecznie chcę ją wymaksować.

Wiadomość 15 z 18 (341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Newbie

Siema,mam też ten problem grając 5h nie wchodzą żadne osiagniecia,zagrałem od początku i sie na początku wbijały.kupiłem na steam i nawet nie moge odpalic menu steam (shift i tab) ani nawet na origin (shift +f1).Poradziłaś sobie jakoś @NathaSnajperowa ???

Wiadomość 16 z 18 (197 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Novice

Kupiłam klucz do gry w promocji media expert za 134 pln, pudełkowe wersje mają zawsze klucz do oryginalnego launchera czyli w tym przypadku do EA app. Już się denerwowałam, że  trzeba było jednak bezpieczniej brać przez steam. Jednak wymagania steam też pokazuja posiadanie EA app i konta tam. Generalnie te trofki wpadały jak chciały, połaczyłam przez ustawienia profilu konta ea wszystkie działy connection na wszelki wypadek - typu ps, xbox, fb, ale przede wszystkim google i steam.

Plus zrobiłam głupią, ale skuteczną rzezc - zdjęłam zaporę windows defender - wg róznych wpisów na reddit blokowała wpadanie trofeów.

Nwm co pomogło, ale wreszcie zaczęły wpadać. Szczerze to są jakies kpiny - normalnie jak gram na steam czy gog to wpadaja bez problemów i jeszcze pojawiaja się automatycznie w trakcie ich wbijania w prawym górnym rogu ekranu. Tu nawet jak Ci wpadnie trofeum to tego nie widzisz w czasie rzeczywistym, tylko na ekranie startowym uruchamiania gry w aplikacji na kompa.

Wiadomość 17 z 18 (187 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jedi Survivor nie wpadają trofea

★★★ Newbie

Hej mam ten sam problem plus nie jestem w stanie otworzyć menu EA w grze Shift+F1. Dajcie znać jakby udało się coś poradzić.

Wiadomość 18 z 18 (164 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem