Dot.: Błąd synchronizacji systemu nfs unbound

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd synchronizacji systemu nfs unbound

★★ Novice

Cześć mam problem z nfs unbound.

 

Kiedy uruchamiam grę pokazuje się błąd synchronizacji systemu. Kod błędu: 40010000

 

Natomiast gdy próbuje wejść w tryb online wyskakuje Błąd synchronizacji systemu. Kod błędu: FTJR2008

 

i nie mogę nic zrobić w trybie online poza kupnem samochodu i modyfikowaniem samochodów.

 

Ktoś wie jak to naprawić? Próbowałem rozpocząć kampanie od nowa i tryb online, ale nie wiem jak to zrobić. Disappointed

Wiadomość 1 z 4 (389 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd synchronizacji systemu nfs unbound

★★ Novice

Hej, platforma to PC, ale już sobie poradziłem z problemem po przez rozpoczęcie kampanii od nowa. Party hat 

 

Wszedłem w dokumenty ---> Need For Speed(TM) Unbound ---> SaveGame i usunąłem 3 foldery które się tam znajduja banners, savegame, wraps. 

 

jedynym minusem tego jest to, że wszystko zaczyna się od nowa, ale warto żeby grać. Z dobrych wieści, Level i inne zdobyte przedmioty z passa zostają zapisane.

 

Myślę, że to co napisałem z tymi folderami może się przydać komuś innemu jak trafi na podobny błąd Large smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (327 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd synchronizacji systemu nfs unbound

Community Manager

Hej @olekswa17 

 

Powiedz nam proszę na jakiej platformie pojawia się opisany przez Ciebie problem. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 4 (330 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd synchronizacji systemu nfs unbound

★★ Novice

Hej, platforma to PC, ale już sobie poradziłem z problemem po przez rozpoczęcie kampanii od nowa. Party hat 

 

Wszedłem w dokumenty ---> Need For Speed(TM) Unbound ---> SaveGame i usunąłem 3 foldery które się tam znajduja banners, savegame, wraps. 

 

jedynym minusem tego jest to, że wszystko zaczyna się od nowa, ale warto żeby grać. Z dobrych wieści, Level i inne zdobyte przedmioty z passa zostają zapisane.

 

Myślę, że to co napisałem z tymi folderami może się przydać komuś innemu jak trafi na podobny błąd Large smile

Wiadomość 3 z 4 (328 wyświetleń)

Dot.: Błąd synchronizacji systemu nfs unbound

Community Manager

Ekstra, dzięki za podzielenie się z nami rozwiązaniem @olekswa17 Standard smile 

 

 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 4 (316 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem