Problem z osiągnieciami mass effect legendary edition

autor: kajda1988
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z osiągnieciami mass effect legendary edition

★★★★★ Newbie

Siema chciałem se przejść ME całość ale osiągniecia mi wskakiwały jak grałem w ME1 to za to nie odblokowują się w ME2 można to jakoś naprawić ?

Wiadomość 1 z 23 (1 289 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z osiągnieciami mass effect legendary edition

Community Manager

Cześć @kajda1988  Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

Przekazaliśmy już informacje na temat osiągnięć w grze do odpowiedniego zespołu. Sprawa jest badana, ale niestety, na chwilę obecną nie jestem w stanie potwierdzić kiedy możemy spodziewać się aktualizacji. 

 

EA_Pulsar

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 23 (1 256 wyświetleń)

Dot.: Problem z osiągnieciami mass effect legendary edition

★ Novice
@EA_Pulsar Cześć, mam identyczny problem na swoim koncie steam z mass effect legendary edition. Czy problem został już rozwiązany?
Wiadomość 3 z 23 (1 152 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z osiągnieciami mass effect legendary edition

Community Manager

Problem jest nadal badany przez nasz zespół z Bioware.

Jeśli to nie problem, chciałbym was poprosić o kilka dodatkowych informacji, które mogą pomóc w ustaleniu rozwiązania. 

 

Identyfikator zgłoszenia błędu:

Nazwa konta: 

Platforma:

 

 

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 4 z 23 (1 142 wyświetleń)

Re: Problem z osiągnieciami mass effect legendary edition

★★ Novice

Witam mam ten sam problem w mass effect 1 osiągniecia zdobywają się bez problem ale jak zacząłem grać w 2 cześć to żadne osiągniecia się nie zalicza ani na steamie ani w aplikacji EA dodam tylko ze w 2 cześć gram importowana postacią z 1 części

Nazwa konta: Korgan84

Platforma: PC

Wiadomość 5 z 23 (1 120 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

MS Legendary Edition - MS 2 brak osiągnięć

★ Novice

Dzień dobry. Przechodzę po kolei jeszcze raz całą serię. Wcześniej całą serię przechodziłem na Origin/Ea App. Teraz gram w MS Legendary Edition na steam. Mam problem gdyż osiągnięcia podczas grania w drugą część nie odblokowują się. Jednocześnie przy włączeniu części drugiej i zaczytaniu postaci z poprzedniej części dostaje informację o dodatkowych bonusach za przejście części drugiej tak jakby zaczytało przejście Mass Effect 2.
Wchodząc w dodatki w grze (Doc1.jpg) widać odblokowane większość osiągnięć i ich brak na EAApp (doc2.jpg). Myślę że dlatego kolejne osiągnięcia się nie wbijają gdyż gra uznała że już je zrobiłem więc nie ma powodu by dać mi dwa razy to samo osiągnięcie. W MS 1 nie było możliwości przejrzenia osiągnięć w przez samą grę dlatego najpewniej dało się je wszystkie bez problemu zdobyć.

Czy byłaby możliwość aby po prostu te osiągnięcia "wyzerować" lub po prostu dodać je jako zdobyte?

Wiadomość 6 z 23 (1 102 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z osiągnieciami mass effect legendary edition

Community Manager

@kajda1988 @MichauLaskowski 

Czy w każdym przypadku postępy były importowane z wcześniejszej gry? 

 

Czy wcześniej na waszym systemie zainstalowana była inna wersja gry? Wiele wskazuje na to, że to może być przyczyną błędu w zaliczaniu osiągnięć. 

 

Nasz zespół polecił, aby sprawdzić naprawę plików na Steam lub w aplikacji EA App, a następnie spróbować ponownie odblokować osiągnięcie, które sprawia problemy.

 

 

 

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 7 z 23 (1 091 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z osiągnieciami mass effect legendary edition

★★ Novice

Witam w moim przypadku wcześnie niemiałem zainstalowanej tej gry ani innej jej wersji; naprawa plików na Steam nic nie pomogła.

Ale tak jak napisał Kfazos "Wchodząc w dodatki w grze (Doc1.jpg) widać odblokowane większość osiągnięć i ich brak na EAApp (doc2.jpg). Myślę że dlatego kolejne osiągnięcia się nie wbijają gdyż gra uznała że już je zrobiłem więc nie ma powodu by dać mi dwa razy to samo osiągnięcie. W MS 1 nie było możliwości przejrzenia osiągnięć w przez samą grę dlatego najpewniej dało się je wszystkie bez problemu zdobyć."

Umnie jest tak samo jak wejdę w dodatki w menu głównym gry to tam mam wszystkie te osiągniecia zaliczone mimi iż nawet jeszcze nie skończyłem 2 części gry. Z ciekawości wszedłem w menu główne 3 części i tam tez mam osiągniecia już zaleczone mimo iż nawet w nią nie grałem wiec na pewno tych tez mi na steamie nie będzie zaliczać.

Wiadomość 8 z 23 (1 081 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z osiągnieciami mass effect legendary edition

★ Novice
@EA_Pulsar Z tego co czytam na angielskim FAQ to wychodzi że ten problem jest wciąż nierozwiązany. Trzeba się bawić zaporą sieciową, trybem offline grzebać w plikach.
Wiadomość 9 z 23 (1 065 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z osiągnieciami mass effect legendary edition

★★★ Newbie

Cześć, podobnie jak przedmówcy też zgłaszam ten problem. Do ME1 wszystkie osiągnięcia idealnie wpadły, w ME2 przestały, podobnie jak w ME3. Problem jest, z tego co zauważyłem, powszechny i wiele osób oczekuje naprawy błędu, który występuje (z mojego doświadczenia) od ponad roku, gdzie posiadałem grę wyłącznie na EA, a nie tak jak teraz na Steamie. 

Problem występuje niezależnie od tego czy postać była importowana czy nie, podobnie jak nie była instalowana inna wersja gry (w końcu patchy nie było od dawna). Naprawa plików na steam i EA nie przynosi efektu. 

Wiadomość 10 z 23 (1 051 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem