Mass Effect: Edycja legendarna DLC Polskie napisy

autor: SilentShy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mass Effect: Edycja legendarna DLC Polskie napisy

★★★ Newbie

Witam, mam pytanie związane z Polskimi napisami do DLCków - Pinnacle Station, Przybycie i kryjówka handlarza cieni.

Czy są Polskie napisy do tych dodatków?

Czy Pinnacle Station jest dodany do edycji legendarnej?

szukałem informacji w internecie, ale posty są z 2021 roku, wiec ciężko stwierdzić czy coś się zmieniło.

Dziękuje za pomoc Standard smile

Wiadomość 1 z 4 (916 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect: Edycja legendarna DLC Polskie napisy

Community Manager

Hej @SilentShy Niestety Pinnacle Station nie jest dostępny w edycji Mass Effect: Legendary Edition.

W oryginale, spolszczenie (dubbing) obejmuje jedynie podstawową wersję gry bez dodatków.

Pierwsza i druga gra serii Mass Effect zostały w Polsce wydane z dubbingiem, a trzecia z napisami.

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 4 (889 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect: Edycja legendarna DLC Polskie napisy

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Hej Pulsar, jest dostępny mod, który dodaje Pinnacle Station. Nawet jest zrobione tłumaczenie od ludzi z GrajPoPolsku. Tylko, że do Części pierwszej. Nawet ktoś się pytał w komentarzu o dodanie go do Edycji Legendarnej, ale to było w roku 2021. Fajnie byłoby jakby dało się pociągnąć ten temat dalej Wink

 

"Cześć, czy są jakieś plany aktualizacji spolszczenia tego DLC tak by dało się je zainstalować do Mass Effect Legendary Edition?"

 

[Edytowano]

"

W oryginale, spolszczenie (dubbing) obejmuje jedynie podstawową wersję gry bez dodatków.

Pierwsza i druga gra serii Mass Effect zostały w Polsce wydane z dubbingiem, a trzecia z napisami."

 

Chodziło mi o Polskie napisy w tych dodatkach. Czyli są PL?

 

 

 

Wiadomość 3 z 4 (875 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect: Edycja legendarna DLC Polskie napisy

Community Manager

Hej @SilentShy 

Musiałem edytować linki ponieważ mody nie są oficjalnie wydane prze EA. 😉

 

Niestety, nie mamy też żadnych informacji na temat potencjalnego rozszeżenia gry Legenndtary Edition o dodatki. Studio zajmujące się tą edycją potwierdziło oficjalnie, że niestety umieszczenie ich w tej wersji było niemożliwe. 

 

Same dodatki, poza edycją LE gry posiadają angielskie napisy i dialogi.

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 4 z 4 (837 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem