Kupiłem EA Play i go nie mam

autor: DAWIDJEFAJOWY
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kupiłem EA Play i go nie mam

★★★★★ Novice

Witam

Zapłaciłem za EA Play a na EA app pisze że nie posiadam subskrypcji oraz żadne potwierdzenie nie przyszło na pocztę co mam zrobić potrzebuje tego na dziś!

Wiadomość 1 z 10 (635 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem EA Play i go nie mam

Community Manager

hej @DAWIDJEFAJOWY 

A czy zamówienie widnieje już jako zrealizowane w historii zamówień twojego konta

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 10 (630 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem EA Play i go nie mam

Community Manager

Hej @DAWIDJEFAJOWY 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. Będziemy wdzięczni za aktualizację sytuacji.  

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 10 (615 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem EA Play i go nie mam

★ Novice

Mam identyczną sytuację, co mogę zrobić?

Wiadomość 4 z 10 (485 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem EA Play i go nie mam

Community Manager

Hej @Olekcz1 

 

Podobnie jak zapytał @EA_Pulsar czy w  historii zamówień twojego konta jest widoczna transakcja? 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 5 z 10 (477 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem EA Play i go nie mam

Community Manager

@Olekcz1 sprawdź w historii transakcji czy zamówienie zostało w pełni zrealizowane. Dopiero kiedy status zamówienia jest Zakończony możesz uzyskać dostęp do abonamentu.

Daj znać na jaką platformę i w jakim sklepie był kupiony EA Play.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 10 (476 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem EA Play i go nie mam

★ Novice

Transakcja nie jest widoczna w historii zamówień. Zakup zrealizowałem przez aplikację EA na PC. Subskrypcja pozwoliła mi pobrać grę i chwilę pograć, następnego dnia wszystko zniknęło, gry otworzyć nie mogłem.

kupilem subskrypcję ponownie i wszystko zaczęło działać, jednak nie dostałem zwrotu środków za pierwszą próbę. 
w banku transakcja jest oznaczona jako zrealizowana (nie jest to już blokada na karcie)

Wiadomość 7 z 10 (471 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem EA Play i go nie mam

Community Manager

Jeśli nie widzisz transakcji na swoim koncie (a zakładam, że widzisz to ponowne zamówienie) podejrzewam, że wcześniejszy zakup był wykonany na innym koncie. Możesz to sprawdzić logując się w EA app za pomocą innego adresu email lub też sprawdź czy ktoś inny z domowników nie był zalogowany na PC w momencie pierwszego zakupu EA Play.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 8 z 10 (467 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem EA Play i go nie mam

★ Novice

Mam tylko jedno konto EA I jestem absolutnie pewny że na tym koncie zrealizowałem zakup. Nie mam tego zakupu w historii zamówień. Mieszkam sam i jestem jedynym użytkownikiem mojego PC. Jak mogę uzyskać zwrot? Mogę przedstawić wyciągi z banku (za pierwszą transakcje - te bezskuteczna, oraz druga - skuteczna)

Wiadomość 9 z 10 (461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem EA Play i go nie mam

Community Manager

Każda transakcja, nawet ta nieudana, zostaje zapisana i wyświetlona w historii transakcji konta EA. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej informacji w kwestii swoich zamówień, skontaktuj się bezpośrednio z doradcą, ponieważ tu na forum nie będziemy w stanie tego sprawdzić.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 10 z 10 (434 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania