Zmiana ceny abonamentu EA Play Pro

autor: Spoko84
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zmiana ceny abonamentu EA Play Pro

★★ Novice

Dostałem informację o zmianie ceny abonamentu miałem abonament aktywny za 419 zł do listopada 2024. Teraz otrzymałem informację że w maju odnowi się za 559 zł. Czy dostanę zwrot za nie wykorzystane pół roku abonamentu w starej cenie i zostanie pobrana kwota za cały rok, Czy zostanie pobrana różnica między cenami abonamentu? Czy może nowa kwota zostanie pobrana dopiero po zakończeniu abonamentu w starej cenie. Informacja na stronie jest bardzo nieprecyzyjna.

Wiadomość 1 z 2 (488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zmiana ceny abonamentu EA Play Pro

Community Manager

Hej @Spoko84 

 

Jeśli Twój abonament jest aktywny do listopada 2024, to jeśli zdecydujesz się go odnowić w listopadzie zapłacisz "nową cenę". Do tego czasu nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat. 

Untitled.pngKuba.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (430 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zmiana ceny abonamentu EA Play Pro

Community Manager

Hej @Spoko84 

 

Jeśli Twój abonament jest aktywny do listopada 2024, to jeśli zdecydujesz się go odnowić w listopadzie zapłacisz "nową cenę". Do tego czasu nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 2 (431 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania