Dot.: Kupiłem ea play w sklepie, jak mam ściągnąć którąś z gier na xbox series s

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kupiłem ea play w sklepie, jak mam ściągnąć którąś z gier na xbox series s?

★★★ Newbie

Kupiłem ea play w sklepie, kod jest 4x4 więc nie mogłem go wpisać do xboxa bo tam można tylko wpisywać kody 5x5. Wpisałem kod na stronie ea na tym samym emailu. Jak mam ściągnąć gry na mój xbox series s? 

Wiadomość 1 z 7 (988 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kupiłem ea play w sklepie, jak mam ściągnąć którąś z gier na xbox series s

Community Manager

Jeżeli nie było możliwości użycia 16 znakowego kodu na konsoli Xbox, oznacza to że nie uda Ci się uzyskać dostępu do EA Play na konsoli. Bardziej prawdopodobne jest to, że 16 znakowy kod posłużył do rejestracji EA Play w wersji na PC.

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (922 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kupiłem ea play w sklepie, jak mam ściągnąć którąś z gier na xbox series s

Community Manager

Hej @KarolDT28 

 

Upewnij się proszę na jaką platformę został zakupiony EA Play - na platformę Xbox rzeczywiście wymagany jest kod składający się z 25 znaków.

 

Możliwe jest, że zarejestrowany przez Ciebie kod jest przeznaczony na PC:

  1. Przejdź do ustawień swojego konta EA.
  2. W panelu nawigacyjnym po lewej stronie kliknij EA Play i sprawdź szczegóły dotyczące abonamentu EA Play.

Pozdrawiam,

_Kalina

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 7 (949 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem ea play w sklepie, jak mam ściągnąć którąś z gier na xbox series s

★★★ Newbie

Czyli jeżeli wygenerowany na paragonie kod miał jedynie 16 znaków, czyli go nie wpiszę na xboxie to nie mam możliwości ściągnięcia gier ea za darmo na xbox series s? Chodzi mi w sumie jedynie o to.

Wiadomość 3 z 7 (938 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem ea play w sklepie, jak mam ściągnąć którąś z gier na xbox series s

Community Manager

Jeżeli nie było możliwości użycia 16 znakowego kodu na konsoli Xbox, oznacza to że nie uda Ci się uzyskać dostępu do EA Play na konsoli. Bardziej prawdopodobne jest to, że 16 znakowy kod posłużył do rejestracji EA Play w wersji na PC.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 7 (923 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem ea play w sklepie, jak mam ściągnąć którąś z gier na xbox series s

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 5 z 7 (901 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem ea play w sklepie, jak mam ściągnąć którąś z gier na xbox series s

★★★ Newbie

super, kupilem ea play na stronie a tam nie było nic napisane że to tylko na pc. myślałem, że podlacze do xbox. masakra teraz ani grania ani pieniędzy.

Wiadomość 6 z 7 (354 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem ea play w sklepie, jak mam ściągnąć którąś z gier na xbox series s

Community Manager

Hej @tylmi007 

Przykro mi, że doszło do tej pomyłki. Skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez czat by sprawdzić, czy na tej podstawie uda Ci się skorzystać z opcji zwrotu zamówienia.

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 7 (350 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania