Połączenie konta ea z xbox game pass

autor: Demostenes10
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Połączenie konta ea z xbox game pass

★★★★ Novice

Witam

 

Połączyłem swoje konto ea z xbox game pass. Mam wykupiony abonament w tym  do grudnia 2024. 

 

Podczas logowania w launcher ea pokazuje mi informację że mój abonament zawiera 10- godzinną wersję próbną.  Po upływie tego czasu nie będę mógł włączyć gry?

 

Dodam że podczas przypisywania konta ea do game passa zleciłem dodawanie abonamentu do faktury jednego z operatorów komórkowych gdzie posiadam telefon komórkowy.

 

Proszę więc o informacje jak to w końcu wygląda w moim przypadku

 

Pozdrawiam

 

Andrzej

Wiadomość 1 z 5 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Połączenie konta ea z xbox game pass

Community Manager

@Demostenes10 Rozumiem, że posiadasz abonament EA Play, który co miesiąc jest automatycznie odnawiany na Twoim koncie (Abonament EA Play jest automatycznie odnawiany aż do zrezygnowania z niego).

 

Część gier w EA app jest dostępna jako pełna wersja gry. Jest też część gier, które możesz przetestować przez 10h - po rozegraniu tych 10 godzin gra wygaśnie na koncie, chyba że zakupisz pełną wersję gry (np. w pudełku lub w Sklepie Microsoft) i wówczas będzie można kontynuować rozgrywkę. Nie ma możliwości by w ramach tego samego konta EA (a więc i w ramach tego samego abonamentu EA Play) rozegrać ponownie 10h próbnych w tą samą grę.

 

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, proszę doprecyzuj, który z abonamentów dokładnie posiadasz. Czy jest to:

- EA Play na PC

- EA Play Pro na PC

- EA Play dostępny w ramach Xbox Game Pass Ultimate 

- EA Play dostępny w ramach Xbox Game Pass for PC

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (292 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Połączenie konta ea z xbox game pass

Community Manager

Hej @Demostenes10 

 

W ramach EA app można korzystać z pełnych wersji gier (ich listę znajdziesz TUTAJ). Dodatkowo posiadacze abonamentu EA Play mogą przez ograniczony czas (10h) testować wybrane gry EA jeszcze  przed ich premierą. Ponieważ są to rzeczywiste gry, a nie wersje demo, wszystkie poczynione postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji (jeśli zdecydujesz się na jej zakup), co pozwoli ci kontynuować zabawę w przerwanym miejscu.

 

Daj znać jeśli masz dodatkowe pytania lub któraś z kwestii wymaga dodatkowego wyjśnienia. Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (299 wyświetleń)

Dot.: Połączenie konta ea z xbox game pass

★★★★ Novice

Może źle sformułowałem pytanie albo nie rozumiem odpowiedzi.  Jeszcze raz zatem

Od kilku miesięcy co miesiąc opłacam abonament w ramach ea origin. Kilka dni temu zdecydowałem się na połączenie kont.  (wydawało się że jest to dobry pomysł) Dobrze rozumiem że po upływie 10h musze dodatkowo wykupować abonament? Co mam w takim razie zrobić aby co miesiąc odnawiać abonament w ramach ea. Mam z powrotem odłączyć konto ea od x-box game pass?

 

Proszę o radę i sugestie.

 

Pozdrawiam

Andrzej

 

Wiadomość 3 z 5 (294 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Połączenie konta ea z xbox game pass

Community Manager

@Demostenes10 Rozumiem, że posiadasz abonament EA Play, który co miesiąc jest automatycznie odnawiany na Twoim koncie (Abonament EA Play jest automatycznie odnawiany aż do zrezygnowania z niego).

 

Część gier w EA app jest dostępna jako pełna wersja gry. Jest też część gier, które możesz przetestować przez 10h - po rozegraniu tych 10 godzin gra wygaśnie na koncie, chyba że zakupisz pełną wersję gry (np. w pudełku lub w Sklepie Microsoft) i wówczas będzie można kontynuować rozgrywkę. Nie ma możliwości by w ramach tego samego konta EA (a więc i w ramach tego samego abonamentu EA Play) rozegrać ponownie 10h próbnych w tą samą grę.

 

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, proszę doprecyzuj, który z abonamentów dokładnie posiadasz. Czy jest to:

- EA Play na PC

- EA Play Pro na PC

- EA Play dostępny w ramach Xbox Game Pass Ultimate 

- EA Play dostępny w ramach Xbox Game Pass for PC

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 5 (293 wyświetleń)

Dot.: Połączenie konta ea z xbox game pass

Community Manager

Hej @Demostenes10 

 

Daj nam znać czy masz dodatkowe pytania. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 5 z 5 (273 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania