Dot.: Ban na rynek transferowy za sprzedaż kart w EA FC 24

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ban na rynek transferowy za sprzedaż kart w EA FC 24

★★ Novice

Dzień dobry,

Napisałem do Państwa obszernego maila w sprawie zablokowania mi dostępu do rynku transferowego w grze EA FC 24. Państwo stwierdziliście, że jestem coinsellerem, co nie jest prawdą. Państwa pseudo-pomocna strona ea.help.pl jest o kant czterech liter pomocna. Kontakt jest bardzo utrudniony, żadne argumenty do Państwa nie docierają, odpowiadacie Państwo bardzo lakonicznie i tak jakby bot pisał odpowiedzi z automatu. Gdzie jest możliwość obrony i przedyskutowania tej sprawy w formie telefonicznej? Nie ma możliwości odniesienia się do zarzutów, że jestem coinsellerem, co jest dla mnie krzywdzące. Dostałem bana tylko dlatego, że kupiłem karty za prawie 230K do zadań z sezonu 6 i potem chciałem je sprzedać. Gram regularnie dopiero od miesiąca. Wróciłem po pół roku przerwy na TOTS-y i tak Państwo mnie potraktowaliście. Czuję się pokrzywdzony, bo nigdy nie kupiłem żadnych coinsow od nikogo. Zawsze kupowałem FIFA points na starcie każdej odsłony gry z serii FIFA (a teraz FC 24). Ponawiam pytanie czy jest możliwość obrony przed tymi zarzutami w postaci kontaktu telefonicznego z Państwa biurem w Polsce?

 

Wiadomość 1 z 5 (899 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban na rynek transferowy za sprzedaż kart w EA FC 24

Community Manager

Hej @slawek91_x2 

 

Każde odwołanie odnośnie blokady w grze  FC™ 24, wysyłane jest z poziomu konta EA do Działu Świadczonych Usług.  Kontakt, dla wszystkich graczy, następuje poprzez wypełnienie formularza i nie nie ma możliwości kontaktu telefonicznego.

 

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj informacje o ograniczeniu, zablokowaniu lub zawieszeniu konta EA.

W sprawach związanych z kontem możesz skontaktować się bezpośrednio z doradcą EA. 

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (879 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban na rynek transferowy za sprzedaż kart w EA FC 24

Community Manager

Hej @slawek91_x2 

 

Każde odwołanie odnośnie blokady w grze  FC™ 24, wysyłane jest z poziomu konta EA do Działu Świadczonych Usług.  Kontakt, dla wszystkich graczy, następuje poprzez wypełnienie formularza i nie nie ma możliwości kontaktu telefonicznego.

 

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj informacje o ograniczeniu, zablokowaniu lub zawieszeniu konta EA.

W sprawach związanych z kontem możesz skontaktować się bezpośrednio z doradcą EA. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (880 wyświetleń)

Dot.: Ban na rynek transferowy za sprzedaż kart w EA FC 24

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 5 (755 wyświetleń)

Dot.: Ban na rynek transferowy za sprzedaż kart w EA FC 24

★★ Novice

Przez cały ten ban nie mam ochoty na granie w waszą produkcję. Zostałem przez Państwa oszukany i żądam zwrotu pieniędzy za zakupioną grę EA FC 24. Państwo obrzydziliście mi grę w Państwa produkt dalej nie odpowiadając na moje pytanie -  Jakim prawem mi zablokowali Państwo dostęp do rynku transferowego??? Tak traktujecie każdego kto wraca do gry po pół roku przerwy od tej gry?

Powtarzam jeszcze raz żądam zwrotu pieniędzy za zakupioną grę!!!!

Wiadomość 4 z 5 (422 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek transferowy za sprzedaż kart w EA FC 24

Community Manager

@slawek91_x2  napisał/a:

 

... Jakim prawem mi zablokowali Państwo dostęp do rynku transferowego??? Tak traktujecie każdego kto wraca do gry po pół roku przerwy od tej gry?

Powtarzam jeszcze raz żądam zwrotu pieniędzy za zakupioną grę!!!!


W naszym artykule znajduje się wyjaśnienie dotyczące przyczyn blokad i innych sankcji:

 

"Blokady, zawieszenia i inne sankcje względem kont stosujemy, gdy zobaczymy nieodpowiednią zawartość lub dowody oszustwa. Działania podejmiemy również przeciwko każdemu kontu, które zamieszcza treści obraźliwe, zawierające groźby lub nękanie w dowolnej grze EA lub na dowolnej stronie EA.

Oszustwo obejmuje m.in.:

  • Używanie nieautoryzowanego oprogramowania typu „aimbot” i „wallhack” oraz podobnych narzędzi dających użytkownikowi przewagę nad innymi graczami.
  • Wykorzystywanie luk, usterek czy błędów.
  • Nabijanie statystyk (czyli nadużywanie różnych funkcji w niestosowny sposób, aby sztucznie podbić wyniki) także uznawane jest za oszukiwanie.
  • Celową wymianę zwycięstwami lub manipulowanie systemami rankingowymi w grze na drodze współpracy z innymi osobami.
  • Stosowanie oprogramowania lub narzędzi do oszustw, które rozłączają innych graczy z serwerami EA.

Aby uniknąć blokady lub zawieszenia konta, zawsze przestrzegaj kompletnych zasad postępowania określonych w Umowie użytkownika EA."

 

 

Podsyłam także informację Jak uzyskać zwrot pieniędzy za gry EA.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (388 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem