Wygraj 4 zawodnikami z sezonu 7 = nie zalicza wygranych

autor: Misiek96ZG
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wygraj 4 zawodnikami z sezonu 7 = nie zalicza wygranych

★★★ Newbie

Witam, podczas grania prawidłowym składem (co widać na zdjęciu) nie zalicza mi ostatniego segmentu wyzwania, przez co zamiast dwóch wygranych mam zero. Co zrobić? Proszę o pomoc i odpowiednie uregulowanie sprawy, ponieważ nie mam w najbliższych dniach wielu godzin wolnych i muszę to wbić możliwe jak najszybciej

Wiadomość 1 z 14 (659 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z misją

[ Edytowane ]
★★ Newbie

Nie zalicza mi misji graj zawodnikami z sezonu 7 czy ktoś wie o co chodzi ?

 

(CM: Thread moved from EN EAFC 24 to PL EAFC 24. Please post in the language of the board per rule.)

Wiadomość 2 z 14 (698 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Nie zalicza zadania graj zawodnikami 7 sezonu

★★★ Newbie

Nie zalicza zadania graj zawodnikami 7 sezonu do tego nie pokazuje w menu głównym że jakiekolwiek zadanie jest zrobione , zawiesza się gdy jestem w składach i przechodzę do transferów poprzez składy , grywalność jest coraz gorsza a paczki to jest dramat od 4 tygodni nie dostałem nikogo z obecnego promo w danym czasie jesteście zwykłymi oszustami pomagacie tylko tym którzy wydają pieniądze na paczki!!!! Nigdy więcej nie kupię żadnej gry od was nigdy!!!!!

Wiadomość 3 z 14 (656 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z misją

★★★ Newbie
@TakisByczeq Mam to samo, udało Ci się to rozgryźć?
Wiadomość 4 z 14 (632 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z zadaniem

★ Novice

Produkt: EA SPORTS FC 24
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4 Slim
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID/Switch ID? Szulczyk86
W którym trybie miało to miejsce? Ultimate Team™
W jakim trybie? Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 20-06-2024
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 14
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ACT - GMT + 9:30
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem
Co się dzieje? Nie mam naliczanych zwycięstw w zadaniu Graj zawodnikami z sezonu 7. Chodzi o 10 wygranych z zawodnikami z 7 sezonu. 3 wygrane i 5 zaliczyło mi normalnie
Co powinno się stać? Sss

Xxx

Wiadomość 5 z 14 (597 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z misją

★★ Apprentice

Co ciekawe u mnie zadanie Graj zawodnikami z sezonu 7 zaliczało ale do momentu 5 wygranych . Zostało mi ostatnie 10 wygranych i mimo gry 4 zawodnikami cały czas jest 0 na 10 a przecież skoro do 5 wygranych zaliczało normalnie wszystko to po tych 5 wygranych powinno raczej na pewno być już 5 na 10 tak że kolejny błąd i brak możliwości wykonania zadania w całości . Kolejna żenada ,!!! Na przełomie tygodnia spierdzielilo się u mnie granie Momentów , pojawiły się czarne karty w każdej rozgrywce no i teraz nie można dokończyć zadania . Co będzie następne ?!!! Bo jak widać ewidentnie ta gra to jeden wielki błąd i pomimo zgłaszania tych wszystkich błędów przez graczy nie widać by kto kolwiek próbował je naprawiać . Brawo , no po prostu ręce opadają . 

Wiadomość 6 z 14 (596 wyświetleń)

Dot.: Wygraj 4 zawodnikami z sezonu 7 = nie zalicza wygranych

★★★ Newbie

a ja mam problem z tym zadaniem 

Dlaczego w zadaniu z Copa America odnośnie żeby użyć trzech zawodników z krajów które ten tytuł wygrały więcej niż 8 razy(Argentyna, Urugwaj oraz Brazylia) w dowolnym trybie gry nie zalicza mi wygranych w SB. Dałem cały skład złożony z tych narodowości , nie zalicza , dałem po jednym graczu również nie zalicza 

 
 
Wiadomość 7 z 14 (564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wygraj 4 zawodnikami z sezonu 7 = nie zalicza wygranych

★★★★ Apprentice

Trzeba mieć pierwsza jedenastke i lawke , dowolna kombinacja ale musi byc przynajmniej jeden z kazdego z trzech krajów

Wiadomość 8 z 14 (533 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z misją

★★ Novice
@Kowalitri Mam to samo zrobi ktoś coś z tym czy jak zwykle EA ma gdzieś graczy
Wiadomość 9 z 14 (429 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wygraj 4 zawodnikami z sezonu 7 = nie zalicza wygranych

★★ Novice

Musisz mieć nie 4 ale 7 zawodników jest błąd. Kiedy zmienisz język np. na angielski masz prawidłowo przedstawione ocb.

Wiadomość 10 z 14 (295 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem