PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808245}

S.T.A.L.K.E.R. 2: Serce Czarnobyla

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
599
chce zagrać
S.T.A.L.K.E.R. 2: Serce Czarnobyla
powrót do forum gry S.T.A.L.K.E.R. 2: Serce Czarnobyla

poziom SI jest na poziomie drewna. Na zwiastunie nie potrafią się obronić, lepiej zaatakować. Wygląda to jak strzelanie do botów, a nie innych ludzi, którzy próbują przetrwać. Czekam na kolejne pokazy rozgrywki i mam nadzieję, że do premiery SI będzie przynajmniej bardzo dobre.

JDna100procent

Wyobraź sobie, że to wszystko była reżyserka. Lepiej?

Streelokv2

To tym gorzej...że reżyserka była taka słaba i gówniana. A wiesz co w tym wszystkim najgorsze "znawco" że teraz to wygląda jeszcze gorzej(wszystko)a premiera ma się odbyć w tym roku. Reżyserka ma sprzedać produkt i ma być jak najlepsza, tak abym zbierał szczękę z podłogi. Minęły trzy lata "znawco" i zbieram szczękę z podłogi ale już sztuczną, bo przez tyle czasu, można było się już zestarzeć, a oni wypuszczając materiały w tym roku "wielki znawco" dostają tyle dislajków na swoim kanale, co Pierścienie Władzy od Amazonu.

JDna100procent

>ocenianie AI na podstawie wyreżyserowanej scenki

XD

xKoweKx

Skoro to jest wyreżyserowana scenka, to AI powinno być jak najlepsze > XD Dajmy na przykład taki wyreżyserowany gameplay z The Last of Us 2. AI tam było świetnie zrobione, podczas premiery gry również było podobnie. Skoro twórcy dają wyreżyserowaną scenkę i jest w niej wszystko świetnie zrobione, a AI jest na poziomie botów, to kiepsko wyszedł ten zwiastun pod tym względem

JDna100procent

W tym roku "podobno" premiera. A wiesz co jest najgorsze? że to WYGLĄDA GORZEJ NIŻ TA REŻYSERKA 3 lata temu puszczana. JEDNO WIELKIE DREWNO.

xKoweKx

Jesteś idiotą? wiesz o tym że AI i haptyka wrogów jest żałosna nawet teraz. A minęły 3 lata od tych zwiastunów i pokazów.

Solaris_fw

A co grałeś, niedojdo, że wiesz jak się zachowuje AI? Samo GSC potwierdziło niedawno, że AI w trailerach jest uproszczone/wyłączone dla "pokazówki". Sam mam obawy, co do tego ale nie bądź ignorantem, bo trailery się reżyseruje.

xKoweKx

Człowieku, ja rozumiem że jesteś fanatykiem stalkera, ale wiara w kłamców z GSC jest śmieszna

Veselar

Oj, mam bardzo dużo obaw dot. S2. :D GSC w bardzo wielu rzeczach kłamało - chociażby przez długi czas twierdzili, że trailer z 2021 to prawdziwy gameplay, dopóki nie doszło do wycieku materiału zza kulis.

Jakbym miał obstawiać to gra będzie kupą (razem z AI chociaż bardziej martwię się o symulację świata czyli to słynne A-Life niż zachowanie wroga w trakcie potyczek) i jedyne, co będzie tam dobrego to wygląd świata i jego rozmiar.

Chłop wyżej po prostu stawia tezy jakby w to grał. Zagramy to się przekonamy. Na razie nie ma czego obiektywnie oceniać poza walorami estetycznymi. Niby 2 miesiące do premiery, ale pewnie znowu przełożą.

xKoweKx

Wątpię że Microsoft pozwoli na przełożenie. Oni potrzebują jakiegoś giga sukcesu. Ja jestem tylko ciekaw, czy Rosjanie (jak z Atomic Heart) - zrobią znowu leak, chwilę przed premierą.

Veselar

Taki leak jest bezcelowy, bo gra i tak wyląduje na GOG-u bez zabezpieczeń, a AH miało denuvo i pewnie to był odwet. Chociaż takiego builda, który zostaje wysłany do wydawcy parę miesięcy przed premierą w celu weryfikacji, z chęcią bym przytulił, by sprawdzić jakie zmiany zaszły. Ten zeszłoroczny build S2 jest bardzo mocno okrojony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones