PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021846}
6,5 3 719
ocen
6,5 10 1 3719
7,0 2
oceny krytyków
Gru i Minionki: Pod przykrywką
powrót do forum filmu Gru i Minionki: Pod przykrywką

Byłem na przedpremierowym seansie. Pierwsze dwie części obejrzałem wciągnięty jak nigdy. Później namnożyło się tych filmów minionkowych, że się nie da tego zliczyć. I widać, że robią te dalsze części tylko na fali popularności, niekoniecznie z sensem i z jakiejkolwiek potrzeby. Dziecku się podobało, bo za dużo jeszcze nie łapie. Dla nas? Kiedy Minionki były na ekranie - śmiech do łez. Ktoś kto się nimi zajmuje naprawdę w to potrafi. Ale gdy minionkow brakuje - można przysnąć. W każdej części to samo, ten sam schemat. Na początku szczęśliwa rodzinka, pojawia się złoczyńca, w jakiś sposób rani uczuciowo głównego bohatera a po 5 minutach happy ending.
W tej części pod Maximusa mogliby równie dobrze podłożyć z powrotem Vectora i nie byłoby różnicy. Każda część wygląda tak samo.

ocenił(a) film na 8
mejki

patrzę na Twój tytuł i śmiać mi się chce - no przecież to z założenia jest film dla dzieci

mejki

Trochę racja, a jednak...zarzut trochę taki, który można by było do każdego filmu przypisać - a tym bardziej, jeśli się tych filmów widziało sporo. Tak jest praktycznie ze wszystkimi produkcjami stricte rozrywkowymi. Od sensacji, filmach akcji, po takie kino komiksowe itd. Zawsze ten sam schemat. Dobry, zły, walczą ze sobą, w większości przypadków ten dobry ma zawsze moment kryzysowy, z którego zawsze cudem się podnosi i oczywiście wygrywa. Inna sprawa, że to kino chyba jednak robione z myślą o dzieciach, a o ile one się dobrze bawią i kasę w kinach zostawiają -to właśnie chyba to się najbardziej liczy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones