Dot.: The Sims4 nie chce się włączyć

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims4 nie chce się włączyć

★★★ Newbie

Mam problem. ostatnim razem grałam w Simsy  w czwartek. Wszystko chodziło świetnie i nie było żadnego problemu, jednak kiedy następnego dnia chciałam znowu zagrać EA nie chciało mi się włączyć (i dalej nie chce) i sama gra to samo. Kiedy próbuje włączyć grę wyskakuje mi ładowanie i "Przygotowywanie gry", lecz po chwili się to wyłącza, a gra wcale się nie włącza. Kiedy próbowałam wejść przez Steam'a i klikam "graj" gra niby się ładuje, ale po chwili pokazuje mi, że jest uruchomione, gdzie gra się nie pokazuje tylko wszystko się wyłącza i na nowo pokazuje mi przycisk "graj". Próbowałam już reinstalować grę, ale nic to nie dało. Wie ktoś co mogę zrobić?

Wiadomość 1 z 4 (232 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims4 nie chce się włączyć

Community Manager

Hej @M1ku_r04 

 

Na start sprawdź aktualizacje systemu i pobierz najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej.

Jeśli po wykonaniu powyższych kroków gra nadal nie uruchamia się utwórz na komputerze nowe konto administratora i z jego poziomu uruchom grę. 

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (211 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims4 nie chce się włączyć

Community Manager

Hej @M1ku_r04 

 

Na start sprawdź aktualizacje systemu i pobierz najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej.

Jeśli po wykonaniu powyższych kroków gra nadal nie uruchamia się utwórz na komputerze nowe konto administratora i z jego poziomu uruchom grę. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 4 (212 wyświetleń)

Dot.: The Sims4 nie chce się włączyć

Community Manager

Hej @M1ku_r04 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem dzięki wskazówkom od @EA_Kalina

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 4 (95 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims4 nie chce się włączyć

Community Manager

Nie dostaliśmy jeszcze odpowiedzi od Ciebie @M1ku_r04  . Oznaczyłam jednak moje wcześniejsze porad jako rozwiązanie - mogą się przydać innym, którzy tu zajrzą. Jeśli masz więcej pytań albo potrzebujesz pomocy, daj znać! 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (86 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem