Dot.: Problem ze zmianą języka w grze The Sims 4

autor: edlowska
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem ze zmianą języka w grze The Sims 4

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam. Ostatnio męczę się ze zmianą języka w grze The Sims 4. Ponieważ jestem z Polski, jedyne dostępne zmiany to język czeski oraz rosyjski- języki regionalne. Rozumiem, że jest to celowe , aby zapobiec piractwu gier itd (czytałam kiedyś artykuł o tym  i wiem o co chodzi) Jednak chciałabym bardzo zmienić język na angielski, aby nauczyć się bardziej gramatyki i słownictwa, ogólne sprawy. Chodzi o globalną wersję gry. Próbowałam rozmawiać o tym problemie  już na czacie, opisując problem, ale pan nie wiedział co zrobić. Bardzo mi na tym zależy, proszę o pomoc.

 

 

 

Edit: Moved thread to Polish language forums for The Sims 4. -CM

Wiadomość 1 z 2 (252 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zmianą języka w grze The Sims 4

★★ Novice

Cześć, z tego co się orientuje w grze zakupionej w Polsce nie da się niestety zmienić języka na inny poza tymi co napisałaś Frown Słyszałam, że istnieje jakaś strona z grą oraz wszystkimi dodatkami za darmo, w której można wybrać jakikolwiek język się chce i nie powoduje ona żadnych wirusów, a jedyny minus to taki, że nie można korzystać z galerii innych użytkowników. Zanim kupiłam simsy, to też z niej korzystałam i grałam w języku angielskim. Jeśli byś chciała dowiedzieć się więcej na ten temat - wpisz w yt "The Sims 4 Anadius". Fajnie by było gdyby twórcy pozwolili również nam w Polsce zmienić język w ustawieniach na angielski. Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 2 (111 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem