Od kilku dni simsy (ludzie) po jakimś czasie zastygają w bezruchu

autor: Barbara_TQT
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Od kilku dni simsy (ludzie) po jakimś czasie zastygają w bezruchu

★★★ Newbie

Od kilku dni mam problem z grą. Nieważne, jaką rodziną bym grała: czy to taką, którą gram od dawna, czy totalnie nową, po kilku, kilkunastu minutach grania simsy (ci grywalni z danej rodziny) przestają reagować na wybrane opcje, co mają zrobić. Nie "zamarzają", bo nadal delikatnie widać ich ruch, ale stoją po prostu i czekają jak na zbawienie. Simowie nie reagują też na to, że przyszedł czas pójścia do pracy. Na liście wybranej kariery odliczanie do dnia pracy zamienia się w "Aktualne wydarzenia", ale sima w pracy nie ma, nie idzie do niej, bo stoi jak ten słup soli. Zauważyłam jeszcze, że gdy wyczerpie się czas danego nastrójnika, to on nie znika, tylko mruga w nieskończoność, jakby nie mógł się skończyć.

 

Nie działa wymuszenie resetu danego sima (Reset, debug), nie działa ręczne kasowanie zadanej mu czynności z listy czynności i kazanie simowi zrobienia czegoś innego.

 

Czas w grze płynie dalej, wszyscy dokoła (spoza aktywnej rodziny) ruszają się poprawnie. Tylko simowie z aktywnej rodziny mają tego buga.

Testowałam to na kilku rodzinach, kilku zapisach gry, z włączonymi modami, wyłączonymi modami. Nie mam pojęcia, jak pozbyć się problemu.

Wiadomość 1 z 1 (257 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem