Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac/ Epic games store

autor: kladia1233
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac/ Epic games store

★★★ Newbie
@MariiKlim Walczę od dwóch dni. Mówią, że nie ma opcji usunięcia gry, ale można ją wyłączyć po czym mówią, że po odpięciu konta epic games większość mam wyłączoną i zaczęli wysyłać linki do rozwiązań, które już wcześniej próbowałam. Jak się nie załamać? Czy wy też odpinaliście konto epic games bo straciło wsparcie dla macos?
Wiadomość 11 z 13 (516 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac/ Epic games store

★ Apprentice
@TiDzejKey Hej! Tak jak Ty odpięłam epic games, tak jak Ty miałam wyłączoną grę (na szaro) i tak jak Ty prosiłam o usunięcie kilka razy zanim się udało. Walczyłam ponad miesiąc, ale w końcu trafiła się jakaś dobra duszyczka i bez problemu "odgórnie" usunięto mi wtedy tę wyłączoną wersję gry z epic games store. Wiem że to frustrujące, nie powinno tak być i w ogóle nie wiem czemu cały czas jest z tym problem, no ale jest jak jest. Można się wkurzać ale jesli zależy Ci żeby grać, to chyba nie pozostaje nic innego jak się dostosować. Próbuj dalej. Mnie pomogło dopiero napisanie z anonima, bo już nawet nie odpisywali jak pisałam do nich zalogowana (więc już nawet nie mam przez to możliwości wysłać Ci dokładnego zapisu rozmowy). Może spróbuj w ten sposób i dopiero wtedy podczas rozmowy podaj dane konta i Ci pomogą. Powodzenia, trzymam kciuki!
Wiadomość 12 z 13 (505 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac/ Epic games store

★★★ Newbie

To nie jest jedyne rozwiązanie. 

 

Miałam identyczny problem. W bibliotece Orgin mam dwie wersje - jedną "normalną", drugą z napisem "Epic Games". Udało mi się uruchomić grę poprzez kliknięcie w tę "normalną" -> przycisk "Więcej" -> "Dodatki" -> wybranie dodatku przy którym wyświetla się opcja "Graj" (te które kupiłam najwcześniej, np. Cztery Pory Roku). Nie trzeba wtedy rezygnować z DLC pobranych z Epic Games. Mam nadzieję że niektórym pomoże <3 

 
@EA_Kalina  FYI
Wiadomość 13 z 13 (488 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem