Przewodnik dotyczący zasad bezpieczeństwa w sieci - level NOWICJUSZ

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przewodnik dotyczący zasad bezpieczeństwa w sieci - level NOWICJUSZ

[ Edytowane ]
Community Manager

Podczas rozmowy z moim 8-letnim siostrzeńcem uświadomiłam sobie, jak bardzo pociąga go świat gier online. Na początku pomyślałam, że nie można mu pozwolić grać przez internet, ale z drugiej strony jest to nieuniknione. Co ważniejsze, zrozumiałam, że kto inny jak nie ciocia _Kalina może mu wyjaśnić, jak grać bezpiecznie i co to w ogóle znaczy. Dla niego zawsze istnieje opcja respawn/ odrodzenia w grze, ale dla mnie jest jasne, że nie chodzi tu o niebezpieczeństwo ze strony bossa czy hordy goblinów.

 

Uważam, że zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom, ciociom i wujkom, <wstaw dowolnego członka rodziny> warto przekazać Przewodnik dotyczący zasad bezpieczeństwa w sieci.

Będzie to cotygodniowa seria postów, w której w przystępny sposób przedstawię kluczowe zasady bezpieczeństwa w sieci oraz zilustruję je odpowiednimi przykładami.

 

Pamiętajcie, aby rozmawiać o tych zasadach i zadawać pytania, jeśli coś jest niejasne lub budzi wasze wątpliwości.


 

Spis treści:

 

1. NIGDY NIE PODAWAJ SWOICH DANYCH OSOBOWYCH

2. ZABEZPIECZ SWOJE KONTO W 6 KROKACH

3. UŻYWAJ PSEUDONIMU

4. ZASADY NETYKIETY - Jak zachowywać się w sieci z szacunkiem dla innych.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 1 z 1 (94 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem