Dot.: Poznajcie naszych Bohaterów i Bohaterki Answers HQ

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Poznajcie naszych Bohaterów i Bohaterki Answers HQ

Community Manager

Witamy serdecznie w społeczności Answers HQ!

 

Z pewnością udało Ci się zauważyć na naszym forum użytkowników z różnymi rangami i oznaczeniami. Są to nasi Bohaterowie i Bohaterki Answers HQ - gracze z specjalnymi uprawnieniami, które służą do zapewnienia miłej i bezpiecznej atmosfery na forum.

 

Bohaterowie i Bohaterki Answers HQ są członkami i członkiniami programu EA Community Connections.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu EA Community Connections, zapoznaj się z poniższym artykułem:

 

Bohaterowie i Czempioni - Wolontariusze/Pomocnicy Wsparcia Answers HQ

 

W międzyczasie, chcielibyśmy opowiedzieć Ci nieco więcej o fundamentach naszej społeczności, jakimi są Bohaterowie Answers HQ.

 

Poznajcie: 

 


 

Pytania:

  • Powiedz nam coś o sobie?
  • Jaka jest Twoja ulubiona gra?
  • Jaka była Twoja pierwsza gra jaką pamiętasz?
  • Czy posiadasz bloga, lub pracujesz nad jakimś projektem, lub hobby którym chcesz się pochwalić?
  • Jakiej rady możesz udzielić komuś kto chciałby pomagać w społeczności forum Answers HQ?
Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 1 z 2 (186 wyświetleń)

Dot.: Poznajcie naszych Bohaterów i Bohaterki Answers HQ

Cześć 

 

Jestem Łukasz ak SylwesterSpalony ksywa wzięła się od pamietnej imprezy sylwestrowej ale tu bez szczegółów 😉

 

W gry gram praktycznie od dostania swojego pierwszego kompa oraz Amigi 500 .

Uwielbiałem wtedy grać w Lemingi, Setlersy Lotus Esprit oraz Contre i Wormsy.

 

W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, gram w gry oraz latam dronem, realizuje mniejsze czy większe projekty dla klientów. Oraz staram się poświęcić trochę czasu jako HERO na forum udzielając w miarę możliwości i wiedzy wsparcia dla społeczności. 

Wiadomość 2 z 2 (145 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem