Dot.: problemy z uruchomieniem i instalacją EA app

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problemy z uruchomieniem i instalacją EA app

★★ Novice
 

Cześć,
od paru dni miałem problem z odpaleniem aplikacji, ale zazwyczaj po naprawieniu się udawało. Cały czas wyskakiwał mi komunikat o problemach z działaniami w tle. Dziś uznałem po paru godzinach siłowania się z aplikacją że ją od instaluje i potem za instaluje. Niestety nie udało mi się tak rozwiązać problemu bo instalator twierdzi że aplikacja istnieje na moim komputerze, z kolei mój komputer nie widzi żadnego pliku  pod tytułem EA. Chciałbym dodać że moje konto nie ma żadnych blokad a tak że wykonywałem wszystkie czynności o jakie prosiły mnie komunikaty. I teraz nie wiem co zrobić, bo instalator twierdzi że posiadam aplikacje a komputer że jej nie ma. finalnie tak czy siak nie mogę odtworzyć żadnej gry powiązanej z kontem.

Wiadomość 1 z 2 (164 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problemy z uruchomieniem i instalacją EA app

Community Manager

Hej @LILIANAfakieta 

 

Odpowiedzi na Twój post udzielam w TYM wątku, a zatem ten wpis zamykam jako duplikat.

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (154 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problemy z uruchomieniem i instalacją EA app

Community Manager

Hej @LILIANAfakieta 

 

Odpowiedzi na Twój post udzielam w TYM wątku, a zatem ten wpis zamykam jako duplikat.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 2 (155 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem