Dot.: Włamanie na konto

autor: EA_Pulsar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Włamanie na konto

★★★ Newbie

Witam moje konto zostało skradzione nie mam dostępu do e-mail bo został zmieniony jak i również hasło. Konto jest połączone z moim steam ale niestety pisanie na czacie nic nie daje prosze o kontakt za pośrednictwem forum bo mam odpalonych 15 spraw na drugim koncie z pomoca w tej sprawie i każda zakończona nie powodzeniem lub zlana. Prosze o pomoco ponad pół roku próbuje je odzyskac 

Wiadomość 1 z 7 (313 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Włamanie na konto

Community Manager

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam i że ciągle posiadasz dostęp do starego; czyli oryginalnego maila, który był przypisany do konta EA.

Jeśli tak, to głowa do góry i postaraj się jeszcze raz porozmawiać z nami poprzez czat.

 

Otwórz ten link w nowym oknie incognito a następnie wybierz opcję Kontynuuj bez logowania. Po wpisaniu danych (imię, nazwisko, email, temat) pojawi się możliwość kliknięcia opcji Porozmawiaj... 

  

Odczekaj chwilę w tym samym oknie przeglądarki, aż w dolnym rogu wyświetli się przewidywany czas połączenia z doradcą (np. 3 min). Pozostań w tym widoku i poczekaj aż doradca rozpocznie z Tobą rozmowę. 

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (269 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Włamanie na konto

★★★ Newbie
@iol7d4prl90w Dodam że pisałem nawet na instagramie w tej sprawie ale nic nie daje niestety nie mam opcji żeby się skontaktowac się z osobą fizyczną w danym momencie
Wiadomość 2 z 7 (309 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Włamanie na konto

Community Manager

Hej @iol7d4prl90w 

Zacznę od wyjaśnienia, że przez forum nie będziemy w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA. Podczas kontaktu z naszym doradcą na czacie nie udało Ci się przejść przez weryfikację konta, która jest niezbędna, aby upewnić się, że to Ty jesteś właścicielem profilu EA. Jest to kluczowy krok w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim naszym użytkownikom.

Rozumiem, że wszystko zaczęło się od utraty dostępu do Twojego adresu e-mail. Warto spróbować odzyskać dostęp do swojej poczty. Jeśli to się uda lub zechcesz ponownie przejść przez weryfikację konta EA, proszę skontaktuj się z nami bezpośrednio przez czat.

Sprawdź proszę czy możesz otworzyć swoją sprawę na https://help.ea.com/en/my-cases/ z nowej karty incognito w przeglądarce i czy pozwoli ci to wznowić rozmowę.

 

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 7 (295 wyświetleń)

Dot.: Włamanie na konto

★★★ Newbie

Problem jest taki że osoba która się wkradła na mój komputer miała dostęp do maila zmianiając go i hasło w koncie Ea niestety ale nie mam dostępu jedynie co do konta stream gdzie gra jest kupiona i połączona z nim więc nie mam jak nawet zweryfikować czy to moje konto nie mając maila i hasła 

Wiadomość 4 z 7 (288 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Włamanie na konto

★★★ Newbie
@EA_Kalina niestety pani kalino nie mogę już skontaktować się z czatem nie pokazuje mi się taka opcja. Niestety ale do e-maila nie mam dotępu bo został zmieniony tak jak hasło jedyne co mam to na starym e-mailu jakieś wiadomości od ea ale coś czuje że to nie pomoże szkoda że weryfikacja podczas włamania i zabrania konta zmusza mnie do podania e-maila jak go nie mam. Więc wiadomość pani niestety mi nie pomaga acz kolwiek dziękuje za próbę pomocy bo to jedyna jaką od ea dostałem. Nawet próbowałem zadzwonić do oddziału ale niesety numer już nie działa więc chyba nie mam co zrobić i musze się pogodzić ze stratą konta
Wiadomość 5 z 7 (286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Włamanie na konto

Community Manager

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam i że ciągle posiadasz dostęp do starego; czyli oryginalnego maila, który był przypisany do konta EA.

Jeśli tak, to głowa do góry i postaraj się jeszcze raz porozmawiać z nami poprzez czat.

 

Otwórz ten link w nowym oknie incognito a następnie wybierz opcję Kontynuuj bez logowania. Po wpisaniu danych (imię, nazwisko, email, temat) pojawi się możliwość kliknięcia opcji Porozmawiaj... 

  

Odczekaj chwilę w tym samym oknie przeglądarki, aż w dolnym rogu wyświetli się przewidywany czas połączenia z doradcą (np. 3 min). Pozostań w tym widoku i poczekaj aż doradca rozpocznie z Tobą rozmowę. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 7 (270 wyświetleń)

Dot.: Włamanie na konto

Community Manager

@iol7d4prl90w 

Jeśli post @EA_Kalina  odpowiedział na Twoje pytanie nie zapomnij oznaczyć go jako rozwiązanie. 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 7 z 7 (193 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem