Dot.: Problem z dostępem do biblioteki gier

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z dostępem do biblioteki gier

★★★ Newbie

Na jednym adresie email są dwa konta przez co nie mogę dostać się do konta na którym mam gry w bibliotece gier

Wiadomość 1 z 4 (170 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z dostępem do biblioteki gier

Community Manager

Hej @82258e4a0a953987 

 

W tej chwili możliwość telefonicznego skontaktowania się z naszym centrum pomocy jest niemożliwa. 

 

Sytuacja, gdzie jeden adres email został wykorzystany na kilku kontach może mieć miejsce tylko wtedy jeśli utworzone zostało konto dziecka (osoby poniżej 16 roku życia). 

 

Na takie konto należy logować się za pomocą ID. Aby zresetować hasło do konta dziecka w formularzu do resetowania hasła należy wpisać EA ID, natomiast email z linkiem do resetowania hasła zostanie wysłany na adres email rodzica. 

 

Sprawdź proszę czy uda Ci się zalogować na konto za pomocą EA ID. 

 

W przypadku problemów skontaktuj się z nami poprzez czat.

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (164 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z dostępem do biblioteki gier

★★★ Newbie

Problem z odzyskaniem konta. Na jednym adresie email są dwa konta. Przez co nie mogę dostać się do konta na którym mam gry w bibliotece gier. Sytuacja ta powtórzyła się w 2020 roku natomiast wtedy była możliwość telefoniczna teraz nie jestem w stanie skontaktować się telefonicznie. Co mogę zrobić? 

Wiadomość 2 z 4 (169 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dostępem do biblioteki gier

Community Manager

Hej @82258e4a0a953987 

 

W tej chwili możliwość telefonicznego skontaktowania się z naszym centrum pomocy jest niemożliwa. 

 

Sytuacja, gdzie jeden adres email został wykorzystany na kilku kontach może mieć miejsce tylko wtedy jeśli utworzone zostało konto dziecka (osoby poniżej 16 roku życia). 

 

Na takie konto należy logować się za pomocą ID. Aby zresetować hasło do konta dziecka w formularzu do resetowania hasła należy wpisać EA ID, natomiast email z linkiem do resetowania hasła zostanie wysłany na adres email rodzica. 

 

Sprawdź proszę czy uda Ci się zalogować na konto za pomocą EA ID. 

 

W przypadku problemów skontaktuj się z nami poprzez czat.

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 4 (165 wyświetleń)

Dot.: Problem z dostępem do biblioteki gier

Community Manager

Hej @82258e4a0a953987 

 

Nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi @EA_Kuba  jako rozwiązanie. Jeśli jednak masz dodatkowe pytania, śmiało daj nam znać 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (154 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem