Dot.: jak odzyskać konto jeżeli onet usunął konto e-mail

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

jak odzyskać konto jeżeli onet usunął konto e-mail

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Hej,

Moje konto e-mail na onecie zostało usunięte. Nie mam możliwości ponownego założenia konta z tą samą nazwą ponieważ obowiązuje okres karencji. Na moim koncie origin posiadałam wiele gier do których posiadam potwierdzenia przelewów z banku. Były one zakupione przez origin. Próbowałam dwa razy przejść weryfikacje na chacie ale podane informacje nie są prawidłowe. Konto było zakładane bardzo dawno temu wiec nie jestem w stanie podać informacji które podałam przy tworzeniu konta. Żadna inna osoba nie zna tych informacji.  

 

Jak mogę odzyskać dostęp do konta ? wiele gier było zakupionych na tym koncie online i wydałam na nie dużo pieniędzy. 

Wiadomość 1 z 2 (477 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: jak odzyskać konto jeżeli onet usunął konto e-mail

Community Manager

Hej @gabi14655 

Przepraszam za niedogodności, ale nie jesteśmy w stanie pomóc w kwestiach związanych z kontem przez forum. Weryfikacja konta poprzez cza EA jest niezbędna, aby upewnić się, że to Ty jesteś właścicielem konta, do którego próbujesz uzyskać dostęp. Jest to kluczowy krok w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim naszym użytkownikom.

 

Mam nadzieję, że uda Ci się ustalić dodatkowe informacje potrzebne do potwierdzenia własności konta lub, że po upływie okresy karencji założysz ten sam adres email na swojej poczcie.

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (457 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: jak odzyskać konto jeżeli onet usunął konto e-mail

Community Manager

Hej @gabi14655 

Przepraszam za niedogodności, ale nie jesteśmy w stanie pomóc w kwestiach związanych z kontem przez forum. Weryfikacja konta poprzez cza EA jest niezbędna, aby upewnić się, że to Ty jesteś właścicielem konta, do którego próbujesz uzyskać dostęp. Jest to kluczowy krok w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim naszym użytkownikom.

 

Mam nadzieję, że uda Ci się ustalić dodatkowe informacje potrzebne do potwierdzenia własności konta lub, że po upływie okresy karencji założysz ten sam adres email na swojej poczcie.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 2 (458 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem