Problem z dodatkami the sims 4 na MacBooku

autor: wiiczzkaa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z dodatkami the sims 4 na MacBooku

★★★ Newbie

Posiadam MacBooka m2 , mam kupione dodatki : dzielnica mody , wytworne przyjęcie oraz przygoda w dżungli , niestety nie mogę korzystać z tych dodatków ponieważ ea app pisze że są one dostępne na Windowsa . Co mam zrobić aby mieć te dodatki namacbooka

Wiadomość 1 z 3 (449 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z dodatkami the sims 4 na MacBooku

Community Manager

Hej @wiiczzkaa 

 

Upewnij się, że na stronie sklepu, gdzie zostały zakupione dodatki, jest podana informacja, że są one wpierane na platformie Mac. Przykładowo wszystkie dodatki do TS4 kupione poprzez sklep EA (dawniej Origin) będą działać na Mac i  Windows, natomiast dodatki kupione poprzez Steam będą działać tylko na Windows.

 

 

 

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (441 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z dodatkami the sims 4 na MacBooku

Community Manager

Hej @wiiczzkaa 

 

Upewnij się, że na stronie sklepu, gdzie zostały zakupione dodatki, jest podana informacja, że są one wpierane na platformie Mac. Przykładowo wszystkie dodatki do TS4 kupione poprzez sklep EA (dawniej Origin) będą działać na Mac i  Windows, natomiast dodatki kupione poprzez Steam będą działać tylko na Windows.

 

 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodatkami the sims 4 na MacBooku

Community Manager

Hej @wiiczzkaa 

 

Jeśli odpowiedź @EA_Kalina okazała się pomocna nie zapomnij oznaczyć jej jako rozwiązanie. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 3 (418 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem