Dot.: Pomoc w odzyskaniu konta

autor: r8kmhjwstl8j
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pomoc w odzyskaniu konta

★★★ Newbie

Cześć! Mam dosyć nietypowy problem, a mianowicie 4 lata temu zakupiłam sims4. Do tej pory zbierałam również dodatki. Wszystkie płyty wraz z kodami mam. Niestety przestałam grać w grę w 2022r. Platforma się zmieniła z Origin na EA. Niestety nie pamiętam hasła do starego konta, a e-mail jest usunięty.(Nie istnieje, już nie ma do niego dostępu) Próbowałam się skontaktować na czacie, niestety za każdym razem mówią że nie mogę odzyskać konta, ponieważ podaje nieprawdziwe informacje. Nie używałam karty, nie miałam przypisanego nr. tel. Tylko wcześniej wspomniany e-mail. Wysłałam im również zdjęcia z swoją obecną nazwą i płytami wraz z kodami. Niestety to również nie pomaga. Co mam robić? Telefon nie działa....

Wiadomość 1 z 5 (237 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomoc w odzyskaniu konta

Community Manager

Hej @r8kmhjwstl8j 

 

Czy próbowałaś ponownie zarejestrować swoją pocztę na usunięty adres email?

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 5 (231 wyświetleń)

Dot.: Pomoc w odzyskaniu konta

★★★ Newbie

Tak, niestety e-mail jest już zajęty 

Wiadomość 3 z 5 (228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomoc w odzyskaniu konta

Community Manager

Hej @r8kmhjwstl8j 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Czy masz 100% pewność, że ten właśnie email został wykorzystany do rejestracji Twojego konta? Jeśli istnieje możliwość, że został przez Ciebie podany inny adres koniecznie sprawdź to. 

 

W przeciwnym przypadku jedyną możliwością będzie kontakt z nami oraz alternatywna weryfikacja konta. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 5 (212 wyświetleń)

Dot.: Pomoc w odzyskaniu konta

★★★ Newbie

Tak. Pisze do supportu na czacie, wysyłam zdjęcia płyt i potwierdzenia, ale nie pamiętam jaką podałam datę urodzenia....   Frown((

Wiadomość 5 z 5 (209 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem