Dot.: Połaczenie konta EA z PS

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Połaczenie konta EA z PS

★★★ Newbie

Witam. Mam problem z kontem EA powiązanym z PS5. jak uzyskać dostęp do e mail do którego nie mam dostępu. kupiłem PS5 na OLX za mała opłata można zmienić dane na PS i tak zrobiłem. ale konto EA jest powiązane z tą konsolą i  poprzednim właścicielem. osoba ta mówi że nie pamięta hasała do email i nie może mi pomoc. do dnia dzisiejszego mogłem grać w FC24 dziś pojawiał się informacja że mam potwierdzić konto na email.... do którego nie mam dostępu. EA twierdzi, że jestem oszustem i nie może mi zmienić e mail na mój który używam. Chore... kupujesz grę za duże pieniądze do tego musisz wykupić pakiet online żeby grac i ku... nie możesz grać.

Wiadomość 1 z 3 (545 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Połaczenie konta EA z PS

Community Manager

Hej @MarcelloLord18 

 

Tylko właściciel konta może się skontaktować z naszym doradcą w celu zmiany adresu email czy też innych danych na koncie EA.Tego typu zmiany wymagają weryfikacji własności konta, której nie jesteś w stanie przejść, jeśli nie jesteś oryginalnym właścicielem.

 

Zakup konta od innej osoby może prowadzić do licznych problemów. Zakładając własne konto PSN i możesz je połączyć z kontem EA. W ten sposób unikniesz wszelkich komplikacji związanych z potwierdzaniem praw do konta i będziesz mógł cieszyć się pełnym dostępem do jego funkcji. Dodatkowo, warto podkreślić, że zakładanie konta PSN i EA jest całkowicie darmowe. Oczywiście, do korzystania z gier online na PlayStation wymagana jest subskrypcja PlayStation Plus, ale ta opłata jest niezależna od samego procesu tworzenia konta.

 

 

 

 

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (514 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Połaczenie konta EA z PS

Community Manager

Hej @MarcelloLord18 

 

Tylko właściciel konta może się skontaktować z naszym doradcą w celu zmiany adresu email czy też innych danych na koncie EA.Tego typu zmiany wymagają weryfikacji własności konta, której nie jesteś w stanie przejść, jeśli nie jesteś oryginalnym właścicielem.

 

Zakup konta od innej osoby może prowadzić do licznych problemów. Zakładając własne konto PSN i możesz je połączyć z kontem EA. W ten sposób unikniesz wszelkich komplikacji związanych z potwierdzaniem praw do konta i będziesz mógł cieszyć się pełnym dostępem do jego funkcji. Dodatkowo, warto podkreślić, że zakładanie konta PSN i EA jest całkowicie darmowe. Oczywiście, do korzystania z gier online na PlayStation wymagana jest subskrypcja PlayStation Plus, ale ta opłata jest niezależna od samego procesu tworzenia konta.

 

 

 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (515 wyświetleń)

Dot.: Połaczenie konta EA z PS

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 3 (468 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem