Dot.: BRAK JĘZYKA POLSKIEGO - fc24

autor: graygame
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BRAK JĘZYKA POLSKIEGO - fc24

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

kupiłem fc24 w wersji globalnej na cały świat i zostałem jakby oszukany. Niestety nie było w nim języka Polskiego. Kupiłem po dwóch dniach kolejny raz tym razem z językiem Polskim i grę pobrałem. Przy uruchomieniu występowały różne błędy między innymi gra jest włączona licencja wygasła nie ma na komputerze aplikacji i postanowiłem grę pobrać on nowa. Niestety nie wiem dlaczego, ale nie posiada ona języka Polskiego. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby jakby support usunął mi grę FC24 z konta, abym mógł ponownie wpisać kod gry z językiem Polskim co powinno naprawić ten problem. Nie znam angielskiego w żadnym stopniu i jestem świadomy, że nic nie zrobię z tą wersją angielską. Proszę o pomoc porady

Wiadomość 1 z 4 (229 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BRAK JĘZYKA POLSKIEGO - fc24

Witaj 

 

Gdzie kupiłeś swoją kopię gry FC 24? 

Na jakiej platformie grasz chodzi ci też o język menu czy też komentarza 

 

Niestety nie ma możliwości skasowania gry i wpisania ponownie kodu

Wiadomość 2 z 4 (212 wyświetleń)

Dot.: BRAK JĘZYKA POLSKIEGO - fc24

★★★ Newbie

kupiłem na początku G2A (90zł) miał być język polski (wersja globalna), ale go nie było i nie dostałem zwrotu pieniędzy, bo wykorzystałem klucz ( sprzedawca napisał, że przed kupieniem trzeba było spytać). Po 2 dniach kupiłem już z językiem polskim instant gaming (100zł i pytałem sprzedawcę o wszystko i miałem potwierdzone info, że wszystko będzie dobrze). Pobrałem gierkę zauważyłem, że nie ma języka polskiego szukałem w internecie pomoci i niestety nic się nie da zrobić to odinstalowałem. Jak miałem polską wersję wprowadziłem do konta i pobrałem i podczas uruchamiania było masa błędów jak licencja wygasła już grasz serwery nie odpowiadają nastąpił problem ciągle mnie wylogowywało i te podobne błędy i w obu przypadkach ani razu nie udało mi się uruchomić gierki i wyskakiwało pełno błędów. Aktualnie w bibliotece EA mam grę FC24 z wszystkimi możliwymi językami oprócz POLSKIEGO noi jestem wkurzony i jest lipa. Niestety supportu nie ma w weekend

Wiadomość 3 z 4 (202 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BRAK JĘZYKA POLSKIEGO - fc24

★★★ Newbie

z internetu wynika, że dobrym pomysłem by było jakby support EA usunął moją grę FC24 z biblikoteki, abym mógł ponownie wprowadzić kod. Powinno to naprawić problem. Kupiona wersja globalna miała jakby co Angielski Francuski i języki Azjatyckie jak Japoński czy Chiński. Wersja z językiem polskim miała już wszystkie dostępne języki w grze. Chodzi mi oczywiście, aby język polski był zarówno w menu jak i komentarz. Jeśli kurcze nic mi się nie uda zrobić to będę zmuszony sprzedać to konto aktualne i założyć nowe i tam ponownie za 100zł czy 300zł kupić po raz 3 fc24 XD

Wiadomość 4 z 4 (201 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem