Śmieszne zdjęcia Simsów

autor: EA_Pulsar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Śmieszne zdjęcia Simsów

[ Edytowane ]
Community Manager

Na początek, dajcie znać jeśli uda wam się przyłapać Simy w jakiejś śmiesznej sytuacji. 

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 1 z 37 (1 318 wyświetleń)

Dot.: Śmieszne zdjęcia Simsów

Znany skądinąd Bob Pancakes, po ciężkim dniu pracy:

 

1a.jpg

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Wiadomość 2 z 37 (1 309 wyświetleń)

Dot.: Śmieszne zdjęcia Simsów

Community Manager

@danuta720 Idealny piąteczkowy klimat 🌴😆🌞

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 37 (1 297 wyświetleń)

Dot.: Śmieszne zdjęcia Simsów

@EA_Kalina  - Zazdroszczę Simom! Trzeba naładować baterie na cały tydzień Party hat

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Wiadomość 4 z 37 (1 295 wyświetleń)

Dot.: Śmieszne zdjęcia Simsów

[ Edytowane ]
Community Manager

Moja Simka przeszła na 2 poziom, no i muszę powiedzieć, że jej obrazy zaczynają nabierać kształtu... no, prawie Wink

 

Paint level.JPG

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 37 (1 235 wyświetleń)

Dot.: Śmieszne zdjęcia Simsów

Hero (Retired)

W opisie jest "Przyjemna rozmowa" , a to zazdrość w czystej postaci 

06.12.2022_23-57-43.jpg

Wiadomość 6 z 37 (1 209 wyświetleń)

Dot.: Śmieszne zdjęcia Simsów

[ Edytowane ]
Community Manager

Ahoj majówkowicze! Ja właśnie zebrałam ekipę w parku. A wy co porabiacie? Lecicie na plażę czy grilujecie na podwórku? Dajcie znać...może wpadniemy Wink

 

 

 

park 2.JPG

 

park.JPG

 

 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 37 (1 111 wyświetleń)

Dot.: Śmieszne zdjęcia Simsów

Mój Sim chciał trochę pograć w kosza, ale przeszkodził mu hałas - grupa studentów postanowiła sobie urządzić wiec.

 

x1.jpg

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Wiadomość 8 z 37 (1 056 wyświetleń)

Dot.: Śmieszne zdjęcia Simsów

Community Manager

Chyba powinnam dopisać kolejną poradę do Jak zrobić idealne selfie Wink Przed zrobieniem zdjęcia przypudruj nosek,  inaczej prześwietlisz zdjęcie - lub dostaniesz etat jako Rudolf :rudolph-xmas:

 

10.05.2023_13-49-49.png

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 9 z 37 (1 016 wyświetleń)

Dot.: Śmieszne zdjęcia Simsów

★★★ Guide

moja simka sławna nawet w zaświatach Standard smile

autograf dla śmierci

05.06.2024_20-32-36.png

05.06.2024_20-32-22.png

Wiadomość 10 z 37 (288 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem