Niezwykłe miejsca w The Sims 4

autor: Patryk131094
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Niezwykłe miejsca w The Sims 4

★★★ Guide

Hej. Poniżej przedstawiam zdjęcia interesujących miejsc jakie można odwiedzić podczas rozgrywki, nie są to tylko ukryte parcele ale także ciekawe miejsca do których można dojść bez problemu, a o których często gracze nie wiedzą. Rozgrywka jest mega bogata w różnego rodzaju niezwykłe lokalizacje i ta lista nie zawiera nawet połowy z nich ale starałem się wybrać najciekawsze. Jeśli znacie jakieś inne warte odwiedzenia miejsca lub chcecie dopytać o któreś z nich to piszcie śmiało lub dodawajcie swoje zdjęcia poniżej. Mam nadzieję, że kogoś zainteresuję Standard smile04.06.2024_16-47-13.png

04.06.2024_16-47-46.png

04.06.2024_16-49-39.png

04.06.2024_16-53-32.png

04.06.2024_17-01-23.png04.06.2024_17-03-28.png

04.06.2024_17-05-40.png

04.06.2024_17-39-18.png

04.06.2024_17-20-09.png

04.06.2024_17-36-57.png

04.06.2024_17-46-47.png

04.06.2024_17-49-41.png

04.06.2024_17-51-00.png

26.05.2024_16-01-39.png

30.05.2024_11-03-28.png

 

Wiadomość 1 z 30 (352 wyświetleń)

Dot.: Niezwykłe miejsca w The Sims 4

Hej @Patryk131094 

 

Zgadzam się z tym, że w światach Simów jest wiele bardzo ciekawych miejsc. Ubolewam, że  wielu z nich do tej pory nie zwiedziłam z braku czasu. Dlatego bardzo się cieszę, że pokazujesz je graczom. Standard smile

Brakuje mi jedynie krótkiego opisu poszczególnych zdjęć, więc jeżeli możesz, napisz o każdym z nich kilka słów - w jakich światach znajdują się te miejsca, co zawierają, czy mają jakąś legendę, itd...

Na pewno te  historie zainteresują graczy.

Czekam na opisy/historyjki i jeszcze więcej tajemniczych miejsc. Standard smile

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Wiadomość 2 z 30 (345 wyświetleń)

Dot.: Niezwykłe miejsca w The Sims 4

★★★ Guide

Zgodnie z sugestiami postaram się opić skąd pochodzą dane zdjęcia na tyle na ile pamiętam (miejsc jest tyle, że nie o każdym jestem w stanie się szczegółowo wypowiedzieć) Standard smile

1. Cmentarz na szlaku turystycznym w Komorebi, bardzo łatwo można do niego dotrzeć gdyż zwieńczeniem szlaku jest budowla ze zdjęcia nr 2 widoczna z daleka.

2. Japońska budowla wspomniana w punkcie nr 1, szczególnie polecam to miejsce fotografom oraz malarzom, można zrobić simowi piękne zdjęcie na tle budowli lub namalować portret. Przed budowlą znajduje się też tablica życzeń, z którą można podjąć interakcję. Polecam.

3. Tajemnicza jaskinia, także na wspomnianym powyżej szlaku. Bliżej miejsca ze zdjęcia nr 2. Nie da się do niej wejść, klikając na jaskinię sim może zrobić sobie z nią zdjęcie. Polecam cały szlak, każdy lubiący podróże sim powinien go odwiedzić.

4. Potwór morski, nazywany w całej serii gier The Sims - Emily. Mało kto wie, że jest on także w czwartej części. Można go zobaczyć wybierając się do klifów skalnych w lokalizacji Windenburg. Polecam. Fajnie posiadać jego zdjęcie na ścianie Standard smile

5. Leśna polana - jedna z ukrytych lokalizacji, do której można się dostać wchodząc w interakcję z tajemniczym drzewem w Wierzbowej Zatoczce. Zachwyca wyglądem, ponadto można w niej dostrzec parę wpatrujących się w sima czerwonych oczu (widoczne na zdjęciu), nie wiadomo do kogo należą.

6. Wejście do drugiej ukrytej lokalizacji, zapomnianej groty. Aby się do niej dostać należy mieć 10 poziom majsterkowania. Znajduje się na skałach za parkiem w Oazie Zdrój.
7. Wnętrze zapomnianej groty - można zauważyć w nim kilka ciekawych przedmiotów niedostępnych do kupienia w trybie budowania.

8. Krater wulkanu w Sulani (dzielnica Mua Pel'am), nie da się podjąć z nim żadnej interakcji ale można zrobić piękne zdjęcie na jego tle.

9. Chata pustelnika, sekretna lokalizacja dostępna z pakietem rozgrywki "ucieczka w plener". Dostać się do niej można odwiedzając las w granitowych kaskadach, ciekawe miejsce.

10. Planeta Sixam, dostępna dzięki dodatkowi "witaj w pracy" - dostać się na nią można na różne sposoby, na przykład budując rakietę kosmiczną jako naukowiec a następnie dodając specjalne ulepszenie. Totalnie inny świat, zdecydowanie warty odwiedzenia. Można w nim spotkać kosmitów i nawiązać z nimi relację. Można także zdobyć w nim ciekawe okazy różnego rodzaju skał i innych obiektów kolekcjonerskich niedostępnych nigdzie indziej.

11. Latarnia morska w Bridleton Bay (dodatek "psy i koty") widoczna nawet z poziomu mapy, nie sposób jej przegapić. Można wejść na sam szczyt i zrobić piękne zdjęcia morza i całej zatoki Bridleton Bay.

12. Park rozrywki w Copperdale, otoczeniu do którego dostęp mamy dzięki dodatkowi "licealne lata" - niesamowite miejsce, można przejechać się na kole młyńskim, skorzystać z tunelu miłości lub domu strachów, a także zjeśc pyszne przekąski. Miejsce często wybierane przez uczniów na afterparty po balu maturalnym.

13. Szczyt wzgórza w Moonwood Mill - otoczeniu wilkołaków, piękne miejsce na romantyczną randkę zakochanych wilkołaków.

14. Górna stacja wyciągu w Komorebi - wieczorem można zrobić tu piękne zdjęcia i spędzić przyjemny zimowy czas z rodziną i przyjaciółmi. Miejsce ma wyjątkowy klimat.

15. Ogrody w świecie magii po przejściu przez portal w Glimmerbrooke, jedno z wielu pięknych miejsc tej lokalizacji.

Wiadomość 3 z 30 (339 wyświetleń)

Dot.: Niezwykłe miejsca w The Sims 4

[ Edytowane ]
Community Manager

Fantastyczne lokacje @Patryk131094! Dzięki za dodanie opisów - na pewno będą przydatne dla wielu z nas, zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych.

 

Temat dodałam do głównego indeksu Kreatywnej Przestrzeni - mam nadzieję, że inni dołączą tu swoje zdjęcia z niezwykłych miejsc w The Sims.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 30 (334 wyświetleń)

Dot.: Niezwykłe miejsca w The Sims 4

★★★ Guide
@EA_Kalina super! Standard smile bardzo dziękuję
Wiadomość 5 z 30 (326 wyświetleń)

Dot.: Niezwykłe miejsca w The Sims 4

★★★ Guide

kolejne ciekawe miejsce z rozgrywki Standard smile

Ślimak Zofia, mało kto o niej słyszał, znajduje się w Henford on Bagley (najłatwiej dostać się do niej wybierając się do Parku Narodowego)

mieszkańcy wioski zostawiają pod Zofią różnego rodzaju upominki, można je zabrać w zamian zostawiając coś innego, piękna tradycja, z Zofią można sobie także zrobić zdjęcie

na drugim zdjęciu przedstawiam ciekawy teren na którym stoi Zofia, wygląda jakby został przez nią wyżłobiony

polecam się tam wybrać

05.06.2024_13-15-16.png

05.06.2024_13-16-45.png

Wiadomość 6 z 30 (322 wyświetleń)

Dot.: Niezwykłe miejsca w The Sims 4

★★★ Guide

widok z latarni morskiej w Bridleton Bay, o której już wcześniej wspomniałem

24.05.2024_13-40-04.png

24.05.2024_13-42-54.png

Wiadomość 7 z 30 (299 wyświetleń)

Dot.: Niezwykłe miejsca w The Sims 4

★★★ Guide

ogród szachowy w Windenburgu, najłatwiej się do niego dostać wybierając się do gospody w dzielnicy

idealne miejsce dla fanów szachów, zawiera pięknie wykonane rośliny na wykonane na wzór pionków szachowych

06.06.2024_10-49-17.png

06.06.2024_10-49-00.png

Wiadomość 8 z 30 (280 wyświetleń)

Dot.: Niezwykłe miejsca w The Sims 4

★★★ Guide

Niewiele osób wie, że w Zatoczce Jaśniepanów - północnej dzielnicy Bridleton Bay znajduje się mały port z łódką, której można użyć aby popłynąć do latarni morskiej (łódka pływa tylko w tym jednym kierunku) 

06.06.2024_11-09-59.png

Wiadomość 9 z 30 (278 wyświetleń)

Dot.: Niezwykłe miejsca w The Sims 4

★★★ Guide

W Galopującym Wąwozie - dzielnicy Kasztanowego Grzbietu - można znaleźć grób nieznanego konia. Obok znajduje się zerwany drewniany most. Można wnioskować, że koń zginął właśnie na tym moście - wybierając się tam o północy dostrzeżecie ducha nieznanego konia po drugiej stronie przepaści. Bardzo ciekawe miejsce.

06.06.2024_11-28-41.png

06.06.2024_11-29-04.png

06.06.2024_11-41-57.png

 

Wiadomość 10 z 30 (275 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem