Pakiety rozgrywki w The Sims 4

autor: Patryk131094
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pakiety rozgrywki w The Sims 4

★★★ Guide

Opis ze strony EA mówi, że pakiety rozgrywki to średniej wielkości pakiety, które dodają do The Sims 4 nowe, tematyczne motywy. W tym wątku piszcie jakie są wasze ulubione pakiety rozgrywki i dlaczego Standard smile 

 

Według mnie najlepsze są te, które dają do rozgrywki nowe otoczenie. Obecnie takich pakietów jest aż 8 (czyli zdecydowana większość). Spośród nich moim ulubionym jest pakiet Tajemnice Strangerville. Bardzo podoba mi się tajemniczy klimat jaki wprowadza do rozgrywki, możliwość wypełniania nowej aspiracji w ciekawy sposób (wypełniając aspirację widzimy jak zmienia się świat wokół nas i od początku mamy konkretny cel). Ponadto pakiet oprócz nowego otoczenia wprowadza także super karierę - wojskową. Możemy zdobywać medale, zostać marszałkiem (wybierając ścieżkę oficera) lub simem w czerni (jeśli wybierzemy ścieżkę członka tajnej jednostki). Obie ścieżki są mega ciekawe, dają do rozgrywki wyjątkowe nowe przedmioty oraz interakcje.

 

Wprowadzając się do Strangerville od razu otrzymujemy informację:

 

Zrzut ekranu 2024-06-24 140859.png

 

Aby rozpocząć nasze "śledztwo" w sprawie dziwnych zjawisk w Strangerville i tajemniczej zarazy należy wybrać nową aspirację (tajemnica Strangerville) i postępować dalej po kolei wg instrukcji jakie daje nam każdy etap aspiracji. Bez sensu abym pisał dokładny poradnik bo wszystko jest bardzo dokładnie i jasno wytłumaczone podczas rozgrywki, poza tym nie chcę spoilerować i pozbawiać tych, którzy jeszcze nie grali -  dreszczyka emocji bo zabawa w detektywa w Strangerville jest mega ciekawa Standard smile 

 

Jeśli natomiast macie problem z którąś z części dochodzenia, jeśli coś jest niejasne - piszcie śmiało a postaram się pomóc.

 

Co jakiś czas będę wstawiał także krótki opis i kilka ciekawostek na temat innych pakietów rozgrywki. Czekam również na informacje, które pakiety Wy lubicie najmocniej Standard smile

 

Poniżej kilka zdjęć z mojej rozgrywki w Strangerville

 

24.06.2024_14-55-36.png

24.06.2024_14-53-28.png

24.06.2024_14-52-00.png

24.06.2024_14-21-53.png

24.06.2024_15-16-38.png

24.06.2024_15-14-23.png

24.06.2024_15-22-58.png

24.06.2024_15-29-13.png

27.05.2024_01-35-29.png

 

Wiadomość 1 z 4 (136 wyświetleń)

Dot.: Pakiety rozgrywki w The Sims 4

[ Edytowane ]
★★★ Guide

WYPRAWA NA BATUU

 

14.07.2024_17-09-18.png

 

Jest to pakiet rozgrywki, który najmocniej mnie zaskoczył. Nie jestem fanem filmowej serii "Gwiezdne wojny" - dlatego długo zwlekałem z zakupem. Jest to ostatni pakiet rozgrywki jaki kupiłem, natomiast już po pierwszych minutach gry na odległej planecie Batuu - zmieniłem zdanie o 180 stopni. Obecnie myślę, że niezależnie od tego czy jesteście fanami gwiezdnych wojen i czy lubicie takie klimaty - warto posiadać ten pakiet rozgrywki, głównie dlatego że wprowadza fantastyczne nowe otoczenie (do którego dostać się można jedynie wybierając opcję urlopu) i mocno urozmaica rozgrywkę dodając tyle nowych stworzeń i obiektów, że potrzeba mnóstwo godzin aby je wszystkie dokładnie poznać. 

 

14.07.2024_17-01-20.png

 

15.07.2024_06-35-14.png

 

15.07.2024_06-37-43.png

 

Urlop na Batuu wygląda nieco inaczej niż w przypadku Selvadorady, Granitowych Kaskad czy innych światów, w których umieścimy parcelę z kategorii "wakacyjny wynajem". Wybierając się na tę planetę nie wybieramy nawet ilości dni urlopowych (kiedy zechcemy wrócić do domu po prostu klikamy na naszego sima i wybieramy opcję zakończenia urlopu). Co więcej - nie wybieramy nawet konkretnej parceli, w której się zatrzymamy. W każdej chwili możemy udać się do specjalnej bazy, w której możemy się wyspać i odświeżyć zaś głód zaspokoimy w jednej z okolicznych kantyn.

 

Podczas rozgrywki na Batuu możemy przyłączyć się do jednej z trzech głównych frakcji: Najwyższego Porządku, Ruchu Oporu oraz Łajdaków - wykonując misję dla wysoko postawionych przedstawicieli jednego z tych "stronnictw" zwiększamy reputację u wybranej frakcji (jednocześnie zmniejszając ją u innej). Zapewniam, że nie musicie znać gwiezdnych wojen aby zrozumieć motywy i zasady poszczególnej grupy. Rozgrywka zwięźle, krótko i dokładnie wszystko wyjaśnia. Właśnie to najbardziej mi się podoba - pakiet jest dla każdego, niezależnie od tego jakie filmy lubimy oglądać i jaką mamy wiedzę z zakresu filmów scienfe-fiction. 

 

 

Zrzut ekranu 2024-07-15 064202.png

 

 

Zrzut ekranu 2024-07-15 064143.png

 

 

Nie spodziewałem się, że "Wyprawa na Batuu" może mnie zainteresować ale już po pierwszych minutach rozgrywki na tej odległej planecie zmieniłem zdanie. Niezależnie od tego czy ktoś jest fanem gwiezdnych wojen, a nawet czy podczas rozgrywki zamierza przyłączyć się do konkretnej grupy i wykonywać dla niej misje - warto mieć możliwość odwiedzenia Batuu chociażby w celach czysto turystycznych (prawdopodobnie opiszę atrakcje dostępne na Batuu dokładniej w wątku związanym z urlopem simów). Planeta ma wiele do zaoferowania i bardzo różni się od znanej wcześniej z dodatku "Witaj w pracy" - planety Sixam. Daje też możliwość poznania wielu różnych ras kosmitów i oderwania się od simowej rzeczywistości w pozostałych otoczeniach. 

 

15.07.2024_06-56-38.png

15.07.2024_06-55-55.png

15.07.2024_06-56-32.png

15.07.2024_06-56-19.png

15.07.2024_06-55-40.png

15.07.2024_06-38-28.png

Wiadomość 2 z 4 (42 wyświetleń)

Dot.: Pakiety rozgrywki w The Sims 4

★★★ Guide

WYPRAWA NA BATUU

 

14.07.2024_17-09-18.png

 

Jest to pakiet rozgrywki, który najmocniej mnie zaskoczył. Nie jestem fanem filmowej serii "Gwiezdne wojny" - dlatego długo zwlekałem z zakupem. Jest to ostatni pakiet rozgrywki jaki kupiłem, natomiast już po pierwszych minutach gry na odległej planecie Batuu - zmieniłem zdanie o 180 stopni. Obecnie myślę, że niezależnie od tego czy jesteście fanami gwiezdnych wojen i czy lubicie takie klimaty - warto posiadać ten pakiet rozgrywki, głównie dlatego że wprowadza fantastyczne nowe otoczenie (do którego dostać się można jedynie wybierając opcję urlopu) i mocno urozmaica rozgrywkę dodając tyle nowych stworzeń i obiektów, że potrzeba mnóstwo godzin aby je wszystkie dokładnie poznać. 

 

14.07.2024_17-01-20.png

 

15.07.2024_06-35-14.png

 

15.07.2024_06-37-43.png

 

Urlop na Batuu wygląda nieco inaczej niż w przypadku Selvadorady, Granitowych Kaskad czy innych światów, w których umieścimy parcelę z kategorii "wakacyjny wynajem". Wybierając się na tę planetę nie wybieramy nawet ilości dni urlopowych (kiedy zechcemy wrócić do domu po prostu klikamy na naszego sima i wybieramy opcję zakończenia urlopu). Co więcej - nie wybieramy nawet konkretnej parceli, w której się zatrzymamy. W każdej chwili możemy udać się do specjalnej bazy, w której możemy się wyspać i odświeżyć zaś głód zaspokoimy w jednej z okolicznych kantyn.

 

Podczas rozgrywki na Batuu możemy przyłączyć się do jednej z trzech głównych frakcji: Najwyższego Porządku, Ruchu Oporu oraz Łajdaków - wykonując misję dla wysoko postawionych przedstawicieli jednego z tych "stronnictw" zwiększamy reputację u wybranej frakcji (jednocześnie zmniejszając ją u innej). Zapewniam, że nie musicie znać gwiezdnych wojen aby zrozumieć motywy i zasady poszczególnej grupy. Rozgrywka zwięźle, krótko i dokładnie wszystko wyjaśnia. Właśnie to najbardziej mi się podoba - pakiet jest dla każdego, niezależnie od tego jakie filmy lubimy oglądać i jaką mamy wiedzę z zakresu filmów scienfe-fiction. 

 

 

Zrzut ekranu 2024-07-15 064202.png

 

 

Zrzut ekranu 2024-07-15 064143.png

 

 

Nie spodziewałem się, że "Wyprawa na Batuu" może mnie zainteresować ale już po pierwszych minutach rozgrywki na tej odległej planecie zmieniłem zdanie. Niezależnie od tego czy ktoś jest fanem gwiezdnych wojen, a nawet czy podczas rozgrywki zamierza przyłączyć się do konkretnej grupy i wykonywać dla niej misje - warto mieć możliwość odwiedzenia Batuu chociażby w celach czysto turystycznych (prawdopodobnie opiszę atrakcje dostępne na Batuu dokładniej w wątku związanym z urlopem simów). Planeta ma wiele do zaoferowania i bardzo różni się od znanej wcześniej z dodatku "Witaj w pracy" - planety Sixam. Daje też możliwość poznania wielu różnych ras kosmitów i oderwania się od simowej rzeczywistości w pozostałych otoczeniach. 

 

15.07.2024_06-56-38.png

15.07.2024_06-55-55.png

15.07.2024_06-56-32.png

15.07.2024_06-56-19.png

15.07.2024_06-55-40.png

15.07.2024_06-38-28.png

Wiadomość 3 z 4 (41 wyświetleń)

Dot.: Pakiety rozgrywki w The Sims 4

★★★ Guide

WYPRAWA NA BATUU Star

 

14.07.2024_17-09-18.png

 

Jest to pakiet rozgrywki, który najmocniej mnie zaskoczył. Nie jestem fanem filmowej serii "Gwiezdne wojny" - dlatego długo zwlekałem z zakupem. Jest to ostatni pakiet rozgrywki jaki kupiłem, natomiast już po pierwszych minutach gry na odległej planecie Batuu - zmieniłem zdanie o 180 stopni. Obecnie myślę, że niezależnie od tego czy jesteście fanami gwiezdnych wojen i czy lubicie takie klimaty - warto posiadać ten pakiet rozgrywki, głównie dlatego że wprowadza fantastyczne nowe otoczenie (do którego dostać się można jedynie wybierając opcję urlopu) i mocno urozmaica rozgrywkę dodając tyle nowych stworzeń i obiektów, że potrzeba mnóstwo godzin aby je wszystkie dokładnie poznać. 

 

14.07.2024_17-01-20.png

 

15.07.2024_06-35-14.png

 

15.07.2024_06-37-43.png

 

Urlop na Batuu wygląda nieco inaczej niż w przypadku Selvadorady, Granitowych Kaskad czy innych światów, w których umieścimy parcelę z kategorii "wakacyjny wynajem". Wybierając się na tę planetę nie wybieramy nawet ilości dni urlopowych (kiedy zechcemy wrócić do domu po prostu klikamy na naszego sima i wybieramy opcję zakończenia urlopu). Co więcej - nie wybieramy nawet konkretnej parceli, w której się zatrzymamy. W każdej chwili możemy udać się do specjalnej bazy, w której możemy się wyspać i odświeżyć zaś głód zaspokoimy w jednej z okolicznych kantyn.

 

Podczas rozgrywki na Batuu możemy przyłączyć się do jednej z trzech głównych frakcji: Najwyższego Porządku, Ruchu Oporu oraz Łajdaków - wykonując misję dla wysoko postawionych przedstawicieli jednego z tych "stronnictw" zwiększamy reputację u wybranej frakcji (jednocześnie zmniejszając ją u innej). Zapewniam, że nie musicie znać gwiezdnych wojen aby zrozumieć motywy i zasady poszczególnej grupy. Rozgrywka zwięźle, krótko i dokładnie wszystko wyjaśnia. Właśnie to najbardziej mi się podoba - pakiet jest dla każdego, niezależnie od tego jakie filmy lubimy oglądać i jaką mamy wiedzę z zakresu filmów scienfe-fiction. 

 

 

Zrzut ekranu 2024-07-15 064202.png

 

 

Zrzut ekranu 2024-07-15 064143.png

 

 

Nie spodziewałem się, że "Wyprawa na Batuu" może mnie zainteresować ale już po pierwszych minutach rozgrywki na tej odległej planecie zmieniłem zdanie. Niezależnie od tego czy ktoś jest fanem gwiezdnych wojen, a nawet czy podczas rozgrywki zamierza przyłączyć się do konkretnej grupy i wykonywać dla niej misje - warto mieć możliwość odwiedzenia Batuu chociażby w celach czysto turystycznych (prawdopodobnie opiszę atrakcje dostępne na Batuu dokładniej w wątku związanym z urlopem simów). Planeta ma wiele do zaoferowania i bardzo różni się od znanej wcześniej z dodatku "Witaj w pracy" - planety Sixam. Daje też możliwość poznania wielu różnych ras kosmitów i oderwania się od simowej rzeczywistości jaką mamy w pozostałych otoczeniach. 

 

 

15.07.2024_06-56-38.png

15.07.2024_06-55-55.png

15.07.2024_06-56-32.png

15.07.2024_06-56-19.png

15.07.2024_06-55-40.png

15.07.2024_06-38-28.png

Wiadomość 4 z 4 (50 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem