Dot.: Stracilam dostep do adresu email

autor: shrekdamulka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Stracilam dostep do adresu email

★★★ Newbie

Sprawa wyglada tak:

 W wieku nastoletnim zalozylam konto na interii, bez dodania numeru telefonu i zastępczego adresu email. Na ten email mialam takze zalozone konto origin/ea. Gdy po aktualizacji Simsow 4 wylogowalo mnie, zalogowalam sie ponownie i nagle pojawil sie komunikat, z wyslaniem kodu na ten email. Wiec wchodze na poczte i nie moge sie zalogowac. Pamietalam haslo wiec sie zdziwilam. Zaczelam wiec pisac do interii co sie stalo, na co odpowiedzieli mi ze usuneli konto z powodu dlugiej nie aktywnosci 🫠🫠 Dodam, ze ba ts4 wydalam bardzo duzo pieniedzy i strasznie mi jest przykro ze nie moge juz grac z moimi dodatkami i pakietami 😭 Licze na profesjonalna pomoc❤️

Wiadomość 1 z 4 (192 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Stracilam dostep do adresu email

Community Manager

Hej @shrekdamulka 

 

Jeśli nie istnieje możliwość zarejestrowania adresu email ponownie (w tym przypadku nie minęło 6 lat), musisz skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez czat i zweryfikować konto alternatywnymi metodami. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 4 (188 wyświetleń)

Dot.: Stracilam dostep do adresu email

Community Manager

Oznaczyłam odpowiedź @EA_Kuba jako rozwiązanie.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 4 (176 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Stracilam dostep do adresu email

★★★ Newbie
@EA_Kuba Probowalam się skontaktować poprzez czat, ale nie umiem, nie wiem jak to zrobic 😢
Wiadomość 4 z 4 (166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem