Dot.: Przenoszenie dodatków pomiędzy kontami

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Przenoszenie dodatków pomiędzy kontami

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Piszę, aby zasięgnąć informacji w sprawie przeniesienia gier pomiędzy kontami, ponieważ na czacie uzyskałam odpowiedź, iż jest to niemożliwe, jednak na forum znalazłam, że komuś udało się uzyskać taką pomoc.
Jeszcze za czasów dziecka, jakieś dobre 10 lat temu, dzieliłam konto z drugą osobą w związku z grą The Sims 3 (wiem, nie do końca fair, ale byłam w podstawówce). Na tymże koncie zainstalowane były dodatki przeze mnie zakupione (pudełka i kody wciąż mam zachowane). Postanowiłam w końcu założyć własne konto, zakupiłam wersję podstawową gry, jednak nie mogę już zainstalować dodatków, ponieważ kody zostały zrealizowane. Czy jest jakaś szansa, aby przenieść te konkretne dodatki z konta drugiej osoby na moje? Lub jakiś inny sposób, aby uzyskać do nich dostęp (typu odinstalowanie ich i usunięcie na pierwszym koncie, a dodanie na nowe)? Nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy, bo w posiadaniu mam ich 6.
Będę wdzięczna za szybką odpowiedź i pomoc.

Wiadomość 1 z 5 (184 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Przenoszenie dodatków pomiędzy kontami

Community Manager

Hej @Aravia01 

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA.  

Należałoby wyjaśnić tą sytuację bezpośrednio z naszym doradcą. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? 

 

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (176 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Przenoszenie dodatków pomiędzy kontami

Community Manager

Hej @Aravia01 

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA.  

Należałoby wyjaśnić tą sytuację bezpośrednio z naszym doradcą. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (177 wyświetleń)

Dot.: Przenoszenie dodatków pomiędzy kontami

★★★ Newbie

Kontaktowałam się poprzez czat, ale nic to nie wskórało. Wolałabym kontakt poprzez maila z żywym człowiekiem, ale nie było takiej opcji. Czy jest jakaś możliwość?

Wiadomość 3 z 5 (174 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przenoszenie dodatków pomiędzy kontami

Community Manager

Przypuszczam, że owo współdzielenie konta mogło być przyczyną odmowy, a dokładniej to, że ktoś inny jest właścicielem jednego konta a ktoś inny tego drugiego. Nie ma tu znaczenia czy kontakt byłby poprzez czat czy też email.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 5 (147 wyświetleń)

Dot.: Przenoszenie dodatków pomiędzy kontami

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 5 z 5 (93 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem