problem z kontem

autor: filipinka234
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z kontem

★★★ Newbie

czesc, napotkal mnie pewien problem sprawa wyglada nastepujaco kupilem pare lat temu baterfilda V mam 3 maile na ktore prawdopodobnie mogl by sie znajdowac sprawdzilem je i zaden z nich nie posiadal gry i moje pytanie to czy po kodzie z opakowania putelka z plytami znajduje sie kod do gry ktory wpisywalem majac ten kod moge zobaczyc nazwe EA konta ktore fre posiada ? dziekuje za odpowiedzi

Wiadomość 1 z 3 (130 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem z kontem

Community Manager

Hej @filipinka234 

 

Pomoc w odnalezieniu konta mogą udzielić Ci nasi przedstawiciele podczas rozmowy poprzez czat. 

 

Nie mniej by udzielić informacji na temat tego do jakiego konta został przypisany kod, będziesz musiał udowodnić że jesteś właścicielem tego konta. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (102 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problem z kontem

Community Manager

Hej @filipinka234 

 

Pomoc w odnalezieniu konta mogą udzielić Ci nasi przedstawiciele podczas rozmowy poprzez czat. 

 

Nie mniej by udzielić informacji na temat tego do jakiego konta został przypisany kod, będziesz musiał udowodnić że jesteś właścicielem tego konta. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 3 (103 wyświetleń)

Dot.: problem z kontem

Community Manager

Oznaczyłam odpowiedź @EA_Kuba jako rozwiązanie.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (97 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem