Dot.: Problem z uruchomieniem Battlefield V

autor: mirrui00
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z uruchomieniem Battlefield V

★★★ Newbie

Cześć,

mam problem z uruchomieniem gry Battlefield V. Początkowo grę miałam z Xbox game pass, po jakimś czasie jednak zrezygnowałam z subskrypcji. Następnie grę dostałam 25 listopada 2023 w prezencie na Steam. Na aplikacji EA pokazuje, że ostatni raz miałam odpaloną grę 25 sierpnia 2022, kiedy miałam jeszcze Xbox pass. Potem nie mogłam już jej odpalić. Gdy próbuję włączyć ją na Steam, automatycznie przerzuca mnie na apkę EA, tam pokazuje się przygotowywanie do uruchomienia gry i po chwili wyskakuje błąd, który uniemożliwił włączenie i zalecane jest ponowne spróbowanie za chwilę. W bibliotece na EA pokazuje, że mam zainstalowanego Battlefielda V, ale jest usunięty. W szczegółach pokazuje, że zawartość została usunięta z niewymienionego powodu. Kontaktowałam się z Supportem EA, na chacie Helper dał mi parę rozwiązań, w tym: czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji EA, naprawa aplikacji EA i  zmiany w protokołach Ethernetu. Nic nie poskutkowało. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? 

Z góry bardzo dziękujęStandard smile

Wiadomość 1 z 2 (238 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem Battlefield V

★★★ Newbie

edit.

dodatkowo spróbowałam jeszcze dwóch rozwiązań:

  1. odłączyłam stare konto EA, na którym miałam BfV z Xbox pass od Steam i podłączyłam zupełnie nowe konto EA,
  2. odinstalowałam grę ze Steam i zainstalowałam ponownie.

Rezultat nadal ten sam- gra się nie odpalaFrown 

Support Steama nie pomoże, bo to nie jest ich gra i odsyłają tutaj. 

Wiadomość 2 z 2 (220 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem