Brak możliwości aktywacji gry - Battlefield 4

autor: JakonSTG
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak możliwości aktywacji gry - Battlefield 4

★★★★★ Newbie

No dzień dobry.

Były problemy z Fifą, były z bf3 to teraz bf4. Jestem już po dwóch rozmowach z waszego helpdesku na czacie, gdzie tylko dostałem informacje zmienne, typu: brak gry (gra z gamepass lub ea play), problem z internetem i że to problem z kontem.

Grę mam od 31 października 2013 roku, chwilę po jej wyjściu. Premium zostało zakupione kilka lat później.

Także, co zostało wykonane: https://answers.ea.com/t5/Inne-gry-z-serii-Battlefield/BF3-EA-app-Nie-mozna-aktywowac-gry-Battlefiel... wszystko co zostało przekazane w tym miejscu. Usunięcie plików .dlf, czyszczenie pamięci podręcznej EA app, naprawa gry, dwa razy przeinstalowana gra w dwóch różnych miejscach, wyczyszczony rejestr (usunięcie wszystkiego, co miało w sobie EA, electronic arts lub tym podobne), reinstall EA app, zalogowanie innego konta na moim kompie (ten sam problem), logowanie mojego konta na komputerze kolegi (wszystko działa jak należy), usunięcie folderu "CORE" z gry, w której jest .exe z komunikatem o aktywacji gry (poza brakiem pokazywania owego okna gra dalej się nie uruchamia), jakkolwiek można to nazwać KILKUKROTNE zrobienie tego samego z drugiego konta lokalnego admina BEZ SKUTKU.

Walczę z tym już 3 dzień i rozwiązania nie widać. Jeżeli ponownie dostanę prośbę o wykonanie tego samego usunięcia plików .dlf i wyczyszczeniu pamięci podręcznej aplikacji to wyjdę z siebie.

no i ogółem, pozdrawiam.

PS. udzielcie dostępu do historii czatów dla ludzi z helpdesku, bo tłumaczenie w kółko i kółko tego samego każdemu nowemu koledze tylko bardziej denerwuje niż pomaga rozwiązać problem.
PS. 2 nawet nie proponujcie formata, nie ma w ogóle takiej opcji. To wasza aplikacja i powinniście wiedzieć gdzie tego szukać i naprawiać

 

Wiadomość 1 z 1 (188 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem