Dot.: Battlefield 5 problem z językiem polskim

autor: MrPawello5
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Battlefield 5 problem z językiem polskim

★★★ Novice
@AruszeKv2 Mnie zastanawia dlaczego nie mam gry po polsku kupionej oficjalnie przez EA app posiadając polski abonament ea play z dostępej do tej gry w cenie. Dokładnie tak jakby sprzedawali gry nie przeznaczone na rejon Polski.
Wiadomość 11 z 16 (142 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 problem z językiem polskim

★★★ Newbie
@MrPawello5 Nie znam polityki EA i dlaczego nie potrafią w niczym pomóc, ich rady można przyrównać do włącz/wyłącz komputer zobacz czy pomogło. Tak btw możesz zgłosić refund ( ja tak zrobiłem) i kupić grę na Steam tam będziesz miał ją 100% z Polskim tylko musisz połączyć konta, notabene kolejny absurd bo można połączyć tylko 1 konto EA z 1 kontem steam więc jak kiedyś zmienisz konto to wszystko przepada i tylko śmieszne EA ma taką politkę np. Epic możesz łączyć z różnymi kontami kiedy chcesz xD
Wiadomość 12 z 16 (137 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 problem z językiem polskim

★★★ Novice
@AruszeKv2 To już nawet nie chodzi o pieniądze. Człowiek chce zagrać namęczy się wręcz spoci przy tym, żeby gra była po polsku tak jak powinno być jeszcze nie dostanie pomocy od supportu
Wiadomość 13 z 16 (130 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 problem z językiem polskim

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @MrPawello5

 

W czasie kiedy problem jest analizowany przez nasze zespoły znalazłem obejście, które powinno pomóc Wam zmienić język w grze. 

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9yfgw9/change_language_in_bfv_pc/

 

Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian do rejestru komputera, utwórzcie jego kopię zapasową. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 14 z 16 (113 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 5 problem z językiem polskim

★★★ Novice
@EA_Kuba W plikach rejestrowych nie ma tzw pliku Locale. Nawet po stworzeniu go własno ręcznie również nie działa.
Wiadomość 15 z 16 (78 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 problem z językiem polskim

★★★ Novice
@EA_Kuba I jak tam support coś wymyślił ? Czy EA oszukuje graczy na sprzedaży gry nie z polskimi keyami ?
Wiadomość 16 z 16 (26 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem