Re: origin

autor: EA_Pulsar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

origin

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Chciałbym uruchomić lub ponownie zainstalować grę zakupioną na platformie ORIGIN mam na emailu dowód sprzedaży.

Po kliknięciu w skrót do gry na pulpicie pojawia się komunikat o błędzie.

Zainstalowałem aplikację EA założyłem konto na ten sam adres email czyli [edit: email address removed], niestety nie mam tam gier z które miałem na ORIGIN. Proszę o pomoc.

 

Adam 

 


CM Edit - usunęłam informacje dotyczące czasu realizacji zamówienia jak i numer transakcji

Wiadomość 1 z 3 (476 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: origin

Community Manager

Hej @swisadam 

 

Upewnij się, że logujesz się za pomocą dokładnie tego samego konta jak w Origin, bowiem gry jak i historia transakcji czy też data założenia konta EA są te same w przypadku obydwu aplikacji. Możesz to sprawdzić z poziomu Profilu EA.

 

Jeśli w EA app była możliwość założenia nowego konta z tym samym adresem email jak w Origin, to przypuszczalnie zaszła zmiana w ustawieniach konta gdzie były zarejestrowane Twoje gry (np. konto zostało deaktywowane). Niestety poprzez forum nie uda się tego sprawdzić, a zatem zachęcam Cię do skorzystania z pomocy bezpośredniej - skontaktuj się z nami poprzez czat.

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (460 wyświetleń)
Community Manager

Hej @swisadam Daj znać jeśli masz jakieś dodatkowe pytania. 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 3 z 3 (411 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem