Nie udało się połączyć z ea online. BF5 PC

autor: Horsemen89
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie udało się połączyć z ea online. BF5 PC

★★★ Newbie

Witam, 

Piszę ponieważ od pewnego czasu około 17 czerwca napotykam na problemy z BF5. Wcześniej takie sytuacje nie miały miejsca a dostawca Internetu był ten sam UPC / teraz Play. 

 

Gra znajduje serwer bez problemu i bez problemu się do niego podłącza. Gra działa stabilnie nie wzrasta ping, nie ma zacinania animacji, brak problemów z dźwiękiem nagle bez jakiegokolwiek ostrzeżenia gra wywala do okna w grze (nie pulpitu) z informacją, że utracono połączenie z serwerem. 

 

Przy odpalonej grze ale bez podłączenia się do serwera również tracę połączenie w serwerem - wyskakuje komunikat "nie udało się połączyć z ea online". 

 

W obu przypadkach mogę się połączyć z Internetem ale gra nie zostaje przywrócona i ponownie muszę szukać serwera do grania. 

 

Internet połączony przez wifi - wcześniej nie było najmniejszego problemu. Próbowałem zarówno 2,4 jak i 5 GHz. Szybkość 98 MB/s przy pobieraniu i okolice 50 Ms/s przy wysyłaniu. Inne urządzenia działają bez problemu. DHPC jest przypisywane z automatu. 

 

Proszę o pomoc, nie mam pojęcia co może być nie tak. 

Wiadomość 1 z 1 (101 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem