Dot.: błąd Gry

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Witam ostatnio zakupiłem grę Star wars Jedi fallen order która jest świetna ale jest jeden koszmarny błąd ponieważ gram na klawiaturze i myszce i w grze są takie liny elektryczne które zawsze coś uruchamiają na początku na mapie zeffo (nie wiem czy dobrze piszę ) zauważyłem błąd że nie da się puścić tej liny ale sobie poradziłem podłączając ją. Ale na mapie Ilum  już jak wezmę taką linkę to nie mam jej gdzie podłączyć , więc resetuję grę i znowu i znowu. Na kontrolerze nie ma z tym problemy klikasz B lub kółko i puszczasz a na klawiaturze i myszce nie da się więc albo muszę wrócić grę albo kupić kontroler  chyba że naprawicie ten błąd podsyłam zdjęcie w pliku

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 5 (1 328 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: błąd Gry

Community Manager

Hej @D3H4tokox 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. Standard smile

 

Tutaj znalazłem filmik na którym, ta zagadka została rozwiązana przez gracza na PC.  

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 5 (1 300 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: błąd Gry

★★★ Newbie

Nie naprawiono żadnego błędu, dalej nie można odłożyć liny i trzeba resetować poziom od początku. To że dacie rozwiązanie zagadki nie rozwiązuje problemu mechaniki gry. Nie chcem podpowiedzi do łatwej zagadki tylko chcem działającą grę która pozwoli na rozwiązanie jej

Wiadomość 3 z 5 (627 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: błąd Gry

★★★ Newbie

Aby puścić linę należy wnisnąć przycisk Z

 

Wiadomość 4 z 5 (104 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: błąd Gry

Community Manager

Hej @uvptv2bmozco 

 

Dzięki za podzielenie się z nami Twoją wskazówkom. 😊

 

Z racji tego, że ostatni komentarz w tej dyskusji został udzielony ponad rok temu - zamykam ją. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 5 z 5 (98 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem